zdjęcie Autora

28 grudnia 2015

Beata Tokarska

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Rury nowego świata
14/15 czerwca 2014

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: rodzinatechnikaubraniewoda

« Ukrywanie dzieci Niepełnosprawna kobieta i winda »

Byłam w starym, opuszczonym, wielopiętrowym budynku, pozbawionym części ścian i bez szyb w oknach. Na jednym z wyższych pięter z podłogi wystawały ogromne rury. Były to rury pozostawione chyba przez starożytną cywilizację. Powinna mini płynąć woda, regulując nawodnienie terenu w całej okolicy, ale z jakiegoś powodu - nie działały.

Byłam tam z grupą ludzi, z którymi miałam uruchomić przepływ wody. Gdy nam się to udało, odkryłam, że jest jeszcze w jednym miejscu taki zestaw rur do regulacji nawodnienia, który też powinien być uruchomiony.

Przez moment, w tym nowym miejscu pokazała mi się moja siostra, a na rurach wisiała na wieszaku jej suknia ślubna...

Stanęłam przy krawędzi budynku i wyjrzałam poza jego obrys - na zewnątrz była piękna, zielona, zadrzewiona dolina. Budynek stał na dużym wzniesieniu terenu.

Zaczęłam się przyglądać drugiemu zestawowi rur i chwilę potem udało się uruchomić przepływ. Z jakiegoś nieznanego powodu woda w tym drugim zestawie rur płynęła w sposób nieregularny, zakłócony... Razem z całą grupą ludzi zastanawiałam się dlaczego tak jest. I nagle odkryłam! To urządzenie, ten zestaw rur był niesymetryczny! Gdy jeden z moich współpracowników dokonał obliczeń - okazało się, że miałam rację. Część rur miała inną średnicę. Odkryliśmy wtedy regulatory przepływu, co pomogło nam ustawić wszystko prawidłowo i uratowaliśmy wielki teren przed zalaniem.

Obudziłam się z uczuciem wielkiej dumy z samej siebie, za odkrycia, których dokonałam...


Tłumaczenie snu - Światosław Florian Nowicki:

Moim zdaniem kluczem do interpretacji tego snu jest wielki arkan numer XVII Gwiazda lub – co na jedno wychodzi – gwiazdozbiór Wodnika.
W klasycznym wariancie ikonograficznym zarówno dziewczyna na karcie Gwiazda, jak i młodzieniec z wizerunku Wodnika, leją wodę z dwóch dzbanków.

Dla mnie Wodnik/Gwiazda to przybysz z nieba, z gwiazd, a woda, którą wylewa, to energia kosmiczna potrzebna do rozwoju życia na Ziemi i popychania naprzód jej ewolucji duchowej. Ten system zasilania Ziemi wibracjami kosmicznymi jest prastary, a we śnie symbolizują go dwa systemy rur. Te rury są na górze, a woda ma spływać w dół, bo są to energie z „nieba”.

To, że teraz trzeba ten system ponownie uruchomić, wynika z faktu, że nastaje nowa epoka, wymagająca energii o podwyższonej wibracji. Jest jasne, że nie wszyscy tu na Ziemi są w stanie dostroić się do nowej wibracji. Stąd odkrycie przez Ciebie nieregularności przepływu, większej i mniejszej przepustowości poszczególnych elementów systemu. Takie przestrojenie nie może się obejść bez zakłóceń – trzeba będzie dopiero cały układ naregulować. Ty jesteś najwyraźniej w grupie pionierów nowej epoki, a działanie zespołowe jest charakterystyczne właśnie dla ducha nadchodzących czasów.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2015-12-28)« Ukrywanie dzieci Niepełnosprawna kobieta i winda »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)