UWAGA: to ogłoszenie jest archiwalne i nieaktualne.

zdjęcie Performera

Krąg Dojrzałych Kobiet - Krąg Kobiet 50+ | Cykl spotkań prowadzi Alicja Bednarska
Co miesiąc od września 2019 w Warszawie

Krąg Dojrzałych Kobiet

Krąg Kobiet 50+

foto

Każda kobieta, która weszła w trzecią fazę życia może opłakiwać utraconą młodość, albo z ekscytacją spojrzeć w przyszłość i korzystać z bogactw ukrytych we własnej psychice.

Kiedy opuszczają nas dzieci, by iść własną ścieżką, często czujemy się samotne i zagubione, szczególnie, gdy czas poświęciłyśmy rodzinie zapominając o sobie.

W naszym społeczeństwie zorientowanym na młodość bycie starszą kobietą często oznacza stawanie się niewidzialną. Tak wcale nie musi być. W społecznościach rdzennych mieszkańców Ameryki kobieta staje się w pełni dorosła, gdy kończy 52 lata!

Według Jean Shinody Bolen (www.jeanbolen.com) mamy w sobie potężne kobiece archetypy, symbolizowane przez boginie mądrości, współczucia, gniewu i uzdrawiającego śmiechu.

Na kręgu będziemy odkrywać kierujące naszą psychiką archetypy i czerpać z nich naszą potężną moc dojrzałej kobiety. Możemy obudzić w sobie boginię bez względu na wiek. W trzeciej fazie życia możemy stać się prawdziwie twórcze, wolne i mocne. Świadomie kształtować nasze życie i świat wokół nas.

Od 20 lat prowadzę Kręgi Kobiet. Powstawały z potrzeby przebywania z mądrymi kobietami, które rozumieją, że stworzone jesteśmy do życia pięknego, fascynującego, szczęśliwego, kobietami, które odkrywają swoją moc i dzięki niej wprowadzają zmiany w swoim życiu. Koncentrujemy się na naszej odwadze, chęci poznawania świata, miłości, zdolności obdarowywania ciepłem i komfortem psychicznym i uczymy się w pełni wykorzystywać i polegać na naszej intuicji.

Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu między godziną 18:00 a 22:00. Pierwsze spotkanie planujemy na wrzesień 2019 roku. (Między 16 a 19 września - do uzgodnienia.)

Zapisy: alicja.bednarska8@wp.pl; tel. 606 133 121
gdzie: w Warszawie przy ul. Koziej 4 m. 8
inwestycja: 60 PLN

www.berckana.pl

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)