UWAGA: to ogłoszenie jest archiwalne i nieaktualne.

zdjęcie Performera

Ustawienia Rodzinne: sesje indywidualne prowadzi Alicja Bednarska
W Warszawie. Termin do ustalenia z osobą zainteresowaną

Ustawienia Rodzinne

sesje indywidualne

Losy naszych przodków mają wpływ na wszystkich późniejszych członków rodziny, w której przychodzimy na świat. Każdy ma w niej swoje, ściśle określone miejsce. Często ten porządek jest zaburzony. Symboliczne przywrócenie i uhonorowanie miejsca i pozycji każdego z członków rodziny pozwala na prawdziwy przepływ miłości i oczekiwane zmiany w życiu osoby ustawiającej. Metoda ta uzdrawia traumatyczne wydarzenia w rodzinie takie jak zranienia spowodowane na przykład rozwodem rodziców, śmiercią czy nadużyciem seksualnym. Te, często nieharmonijne relacje rodzinne przenosimy nieświadomie na swoje rodziny, które tworzymy, na nasze relacje w pracy (tworząc zespół, lider często kreuje relacje między pracownikami takie jakie sam miał w swojej rodzinie), na nasze relacje z przyjaciółmi i innymi.

Na sesjach indywidualnych ustawień zamiast reprezentantów obecnych w sesjach grupowych, wybieramy stopy, które reprezentują członków rodziny. Następnie stajemy na poszczególnych stopach, sprawdzając odczucia. Powoli zmieniamy położenie stóp reprezentantów i na koniec znajdujemy rozwiązanie.

Serdecznie zapraszam Alicja Bednarska

Moi nauczyciele metody: Bert Hellinger, Daan van Kampenhout; Otto Brink, Sneh Victoria Schnabel, Joy Manne, Gerhard Walper, Maria Senftleben-Gudrich, Hede Leitner-Diehl, Wilfried De Philips, Ilse Kutschera, Kristine Alex, Nemi Nath, Carolla Castillo, Andrea Drohla, Franz Ruppert.

Termin do ustalenia indywidualnie z osobą zainteresowaną.

Miejsce rezerwuje przedpłata zadatku 80,00 zł na konto:
Berckana, Alicja Bednarska–Ćwiek, 05–410, Józefów – Michalin, ul. Dobra 4a
Bank Pekao S.A. 86124059761111000047456105
oraz zgłoszenie telefoniczne 606 133 121 lub e-mailem alicja.bednarska8@wp.pl

Zajęcia zaczynamy w o 10 rano i kontynuujemy do ostatniego ustawienia. Obecność na całości ustawień obowiązkowa. Zalecane wygodne ubranie i ciepłe skarpetki.

Gdzie: w Warszawie Kozia 4 m. 8
Koszt: 200 zł

Tel. 606 133 121
Email: alicja.bednarska8@wp.pl

foto

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)