Przejdź do Taraki mobilnej! - masz wąski ekran.

UWAGA: to ogłoszenie jest archiwalne i nieaktualne.

zdjęcie Performera

V edycja Festiwalu Zielone Kręgi - Szamańskiego Festiwalu Rozwoju Świadomości
Kożyczkowo (woj. Gdańskie) od 2 do 11 sierpnia 2019

Witajcie Drodzy Przyjaciele,

Zapraszam Was do Kożyczkowa od 2 do 11 sierpnia 2019 na V edycję Festiwalu Zielone Kręgi - Szamańskiego Festiwalu Rozwoju Świadomości.

Nadszedł Nowy Czas, a z nim wydarzenia wołające wręcz o zmianę w sposobie myślenia, postrzegania i traktowania świata wokół siebie. To także wezwanie do zaakceptowania odpowiedzialności i możliwości wpływania na rzeczywistość przez każdego z nas.

Zapraszam więc gorąco do wzięcia udziału we wspólnym kreowaniu przestrzeni Światła, Pokoju i Radości, do napełnienia się zachwytem nad pięknem i różnorodnością świata, do wsłuchania się w przekazy roślinnych światów i w muzykę ludzkiego serca.

Już Czas!!!

Ponownie przybędą Kobiety i Mężczyźni Wiedzy z Andów, Amazonii, Meksyku i Gwatemali. Dzielić się będą prastarą wiedzą, poprowadzą uzdrawiające Ceremonie Medycyny, zaproszą Nas do udziału w Świętych Rytuałach.

Swoją wiedzą, umiejętnościami i talentami dzielić się też będą Ludzie Pasji, nasi Przyjaciele. Zaproszą do przygody z Tańcem i Muzyką. Pomogą zaprzyjaźnić się z własnym Ciałem, Głosem i Duchem. Opowiedzą o Drzewach, Kwiatach, Chwastach i naszych z Nimi relacjach. Zadbają o relacje z Ogniem i innymi Żywiołami. Zaopiekują się Dziećmi i zadbają, by mogły w pełni wyrażać siebie.


Szczegółowy program warsztatów, koncertów i ceremonii na stronie:

www.zielonekregi.pl


do zobaczenia — Mariola Floreska


KONTAKT:

zielonekregi@gmail.com
x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)