Przejdź do Taraki mobilnej! - masz wąski ekran.

UWAGA: to ogłoszenie jest archiwalne i nieaktualne.

zdjęcie Performera

Astrologia praktyczna: roczny kurs astrologii prowadzę – Wojciech Jóźwiak
od 5 września 2018 do czerwca 2019, przez Internet

Astrologia praktyczna

roczny kurs astrologii

od 5 września 2018 do czerwca 2019

prowadzę – Wojciech Jóźwiak

Od września zaczynamy nowy kolejny obrót kursu w ramach Akademii Astrologii.
Głównym naszym zajęciem będą webinaria, czyli wykłady przez Internet. Webinaria odbywać się będą co tydzień (prócz przerw podczas świąt) w każdą środę od godziny 19:00 do 20.

Do oglądania i słuchania webinariów nie jest potrzebny specjalny sprzęt: wystarczy dowolny komputer (lub tablet) z przeglądarką Internetu jak Chrome, Firefox lub Internet Explorer.
Możliwe też, że będziemy prowadzić dyskusje on-line, wtedy potrzebna będzie kamerka internetowa z mikrofonem. (Zwykle mikrofon jest wbudowany w kamerkę.)

Prócz tego będziemy w kontakcie przez forum dyskusyjne na stronach AstroAkademii – tam będziemy omawiać bieżące tematy i przedstawiać wyniki swoje pracy.

Opłata-abonament wynosi 93 zł za 1 miesiąc umowny. Miesiąc umowny zawiera 4 kolejne tygodnie z webinariami. (Więc nie musi być równy miesiącowi kalendarzowemu.)
Osoby, które po raz pierwszy biorą udział w kursie AstroAkademii, za pierwszy miesiąc umowny płacą podwójnie, czyli 186 zł. Dlaczego tak? Po pierwsze dlatego, że dla mnie początek kursu wymaga dodatkowej pracy. Po drugie, jest to rodzaj kaucji na wypadek, gdyby dana osoba wkrótce przerwała udział.
Płacimy najpóźniej do drugiej środy bieżącego miesiąca umownego. (Czyli w 1-szym miesiącu do 12 września.)
(Dla u.s.a. czyli uczestników stałych AstroAkademii są osobne zasady, które oni znają.)

Program kursu: W poprzednim obrocie (czyli w minionym „roku szkolnym”) prowadziłem wykład podstaw astrologii po kolei, czyli od elementów takich, jak znaczenia planet, znaków i aspektów, aż po bardziej złożone zastosowania astrologii.
W obecnym obrocie kursu zajmiemy się konkretnymi problemami, takimi jakie realnie powstają przy „czytaniu” horoskopu własnego lub innych osób i przy próbach prognozowania. Będziemy także w dużym zakresie badać wydarzenia z naszych biografii i przejawianie się cykli planetarnych, także w naszych biografiach. Również na bieżąco będziemy obserwować wydarzenia w świecie, szczególnie ze względu na zacieśniającą się koniunkcję Saturna i Plutona, która coraz silniej wpływa na ludzi, społeczeństwa i światowe wydarzenia.

Zalecam czytanie bloga o aktualnościach Kursu, dostępnego także w Tarace.

Dla osób, które tego potrzebują, będę prowadzić zajęcia wyrównujące, tzn. będę zalecał obejrzenie/wysłuchanie dawniejszych wykładów (które są nagrane) i dawał pytania sprawdzające.

Jeśli chcesz wziąć udział w kursie, zgłoś swoją chęć e-mailem na adres astroakademia@taraka.pl.
Lub napisz, że zgłaszasz się, w wątku forum AstroAkademii: 263. Zgłoszenia i propozycje. Pisanie w tamtym wątku wymaga zalogowania w AstroAkademii – czyli wcześniejszej rejestracji.

Na wszelkie pytania związane z kursem, z Akademią Astrologii i astrologią jako taką, chętnie odpowiem.

Wojciech Jóźwiak

astroakademia@taraka.pl
o mnie na stronie AstroAkademii
profil w Tarace


x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)