UWAGA: to ogłoszenie jest archiwalne i nieaktualne.

zdjęcie Performera

Astrologia w historii i przyszłości: krótki kurs n.t. cykli planet w historii i polityce prowadzi Wojciech Jóźwiak (+aktualności)
on-line – pierwsze webinarium 26 czerwca 2019 godz. 19:00, następne w lipcu i sierpniu w środy 19:00

die Ganze Welt

Astrologia w historii i przyszłości
krótki kurs n.t. cykli planet w historii i polityce
prowadzi Wojciech Jóźwiak

on-line – pierwsze webinarium 26 czerwca 2019 godz. 19:00
następne w lipcu i sierpniu w środy o tej samej godzinie.

Dodatkowe informacje — zob. na końcu»

Tematy:

  1. Czerwiec 26. Cykl Saturna dla Polski
  2. Lipiec 03. Dwie wojny światowe i cykl Saturn-Pluton
  3. Lipiec 10. Rewolucja Francuska, Wiosna Ludów i hippisi: cykl Uran-Pluton
  4. Lipiec 17. Archetypy zewnętrznych planet i fazy okołoporodowe wg Stanislava Grofa
  5. Lipiec 24. Pokolenie czarodziejów z koniunkcją Neptun-Pluton
  6. Lipiec 31. Saturnowo-Plutonowe epoki: 1883, 1914, 1947, 1983
  7. Sierpień 07. Jesień Narodów 1989 i jej precedensy: cykle Urana, Neptuna i Saturna
  8. Sierpień 21. Co nas czeka w kolejnej epoce Saturna-Plutona od 2020?

Przedstawię, jak cykle planet – przede wszystkim Plutona, Urana i Saturna – przejawiały się w historii dawniejszej i nowszej, jak wpływały na decyzje polityczne i jak określały ducha czasu poszczególnych epok.

Na webinariach będę omawiać także kosmogramy wybranych i ciekawych wydarzeń, podczas których wyładowywały się lub przełamywały długo-czasowe procesy.

Gdy bierzesz pod uwagę pozycje planet, wtedy pozorny chaos i przypadkowość historii zamienia się w cykliczny porządek przejawiania się planetarnych archetypów.

Znajomość cykli planetarnych i astro-historii daje też – pewien – wgląd w przyszłość.

Obserwowanie planet i ich wpływu na ludzi jest ciekawe szczególnie teraz, kiedy zacieśnia się koniunkcja Saturna i Plutona, jedna z tych, które dzielą historię na wyraźne pokoleniowe epoki.


Webinaria (1-godzinne) będą w środy od 19:00 do 20:00. Będą rejestrowane i później dostępne dla uczestników. Pierwsze spotkanie 26 czerwca 2019, następne przez lipiec i sierpień. Przewiduję 8 takich spotkań, więc niektóre tygodnie będą pominięte, o szczegółach będę informować na bieżąco.

Udział w webinariach wymaga wcześniejszego zarejestrowania się w AstroAkademii.

Odpłatność: pojedyncze webinarium: 25 zł, umowny miesiąc czyli 4 kolejne webinaria: 93 zł, dwa umowne miesiące czyli 8 webinariów czyli całość: 178 zł.

Udział w kursie jednocześnie daje dostęp do zasobów AstroAkademii, czyli do forów dyskusyjnych i ich historii, do bazy danych astro-wydarzeń i horoskopów znanych ludzi, do programów rysujących kosmogramy, efemeryd, progresji i innych narzędzi astrologa.

Aktywni uczestnicy kursu otrzymają dyplomy potwierdzające ich udział.

Zapraszam
Wojciech Jóźwiak
Dodatkowe informacje

Webinaria będą odbywać się przez serwis ClickMeeting — https://clickmeeting.com/pl, ale by brać w nich udział, nie trzeba rejestrować się na stałe w ClickMeeting.

Webinaria (na stronie ClickMeeting) dostępne będą pod adresem www, który za każdym razem będzie podany na stronie forum AstroAkademii i rozesłany uczestnikom mailem.

Do obserwowania webinariów wystarcza przeglądarka internetowa. Nie trzeba instalować niczego dodatkowego.

Dyskusje na tematy kursu będziemy prowadzić na forum AstroAkademii — niezależnie do webinariów. Na bieżąco podczas webinarium działa czat.


Jedynym „biletem wstępu” na kurs (i w tym na udział w webinariach) jest opłacenie z góry pewnej liczby webinariów — co najmniej jednego. (Wcześniej trzeba się zarejestrować jako uczestnik/uczestniczka AstroAkademii.) — A więc nie trzeba jakoś dodatkowo zgłaszać się, ani zapisywać, rezerwować itp.

Do kursu można dołączyć kiedy już on „idzie”, tzn. niekoniecznie od pierwszego webinarium.


W AstroAkademii, więc także na webinariach, używamy pseudonimów (nicków). Swój pseudonim określasz podczas rejestracji. Nie jest konieczne podawanie swoich astrologicznych danych urodzeniowych. (Chociaż oczywiście możesz to zrobić, gdyż na stronie AstroAkademii znajdziesz na to formularz i wyświetlanie swojego horoskopu.) Pseudonim jest twoją jedyną tożsamością w AstroAkademii i na webinariach. (Ja jako administrator znam także twój adres email.)


x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)