Przejdź do Taraki mobilnej! - masz wąski ekran.

UWAGA: to ogłoszenie jest archiwalne i nieaktualne.

zdjęcie Performera

Bogini, czy mogę z tobą porozmawiać? - cykl warsztatów, na których poznamy archetypy bogiń. Prowadzi Alicja Bednarska
Pierwsze spotkanie 20 października 2018 w Warszawie, następne co miesiąc aż do wyjazdowych warsztatów 14-18 czerwca 2019

Bogini, czy mogę z tobą porozmawiać?

Termin „Bogini” określa formę archetypu rozpoznawanego w sobie, jak i w kobietach, którymi się otaczamy, a także w mitologii, literaturze, filmach, serialach. W mitach odnajdujemy mocne cechy, ale także zranienia poszczególnych bogiń. Są to te same konflikty, jakie mamy my kobiety współczesne. Hera, żona Zeusa, jest w konflikcie z Afrodytą, boginią kochanką. Atena, urodzona w zbroi, nie dopuszcza kobiecych, miękkich uczuć, odcięta jest od matki, którą reprezentuje Demeter, i od zmysłowej miłości Afrodyty itd.


Fot. Katy Belcher

Rozpoznając archetypy bogiń i ich charakterystyczne cechy dowiesz się, dlaczego my kobiety tak bardzo różnimy się między sobą. Zrozumiesz dlaczego jedne kobiety pragną mieć męża i dzieci, inne cenią niezależność i pną się po szczeblach kariery, inne szukają intensywnych emocji, a jeszcze inne samotności i duchowości w zależności, która bogini jest w niej aktywna. Będziesz świadoma, jakie cechy i której bogini przywołać w zależności od sytuacji, która będzie wymagała od ciebie rozwiązania.

Zapraszam na cykl warsztatów, na których poznamy archetypy bogiń, ich mądrość, którą mamy w sobie lub której nam brakuje. Spotkania odbędą się raz w miesiącu, w soboty. Zaczynamy w październiku 2018 i zakończymy pięciodniowym warsztatem wyjazdowym w czerwcu 2019.

Daty spotkań:
20 października, 24 listopada, 15 grudnia 2018; 19 stycznia, 23 lutego, 23 marca, 13 kwietnia, 18 maja i 14-18 czerwca 2019.


Alicja Bednarska
Tel. 606 133 121
Więcej na: www.berckana.pl

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)