UWAGA: to ogłoszenie jest archiwalne i nieaktualne.

banner zdjęcie Performera

Kurs ho'oponopono według Morrnah Simeony prowadzi Joanna Mądrzak
Basic I: Warszawa 20 lutego/1 marca 2020, Wrocław 14/15 marca 2020

Warszawa 20 lutego/1 marca 2020

Wrocław 14/15 marca 2020

Informacje i zapisy »

Więcej o kursie Ho'oponopono...


Od 12 lat uczymy w Polsce metody Ho’oponopono Morrnah Simeony pod egidą założonej przez nią Pacifica Seminars.
Z naszych kursów skorzystało już kilka tysięcy osób. Wieloletni praktycy uznają metodę za jeden z najskuteczniejszych sposobów rozwiązywania problemów, za styl życia.


Gdy zaakceptujemy, że jesteśmy całkowitą sumą wszystkich minionych myśli, uczuć, słów czynów, że nasze obecne życie i podejmowanie decyzji zabarwione jest pamięcią z przeszłości, zaczynamy dostrzegać, jak proces ho'oponopono może zmienić całe nasze życie, rodzinę oraz społeczeństwo.

Ho'oponopono to petycja do Miłości, aby wypełniła sobą wszystko to, co nią nie jest.

Przeczytaj autentyczne historie o tym, jak uczestnicy kursów stosując proces ho’oponopono zmieniają swoje życie emocjonalne, prywatne i finansowe »


Dlaczego wiele metod rozwoju osobistego działa spektakularnie, ale tylko krótkofalowo, a problem wkrótce powraca? Wszyscy dążymy do spełnienia, wolności emocjonalnej i finansowej. Stosując kolejne, nie zawsze skuteczne techniki, zapominamy często, że jesteśmy sumą naszych przodków, a jakość naszego życia utkana jest z relacji jakie tworzymy (nie tylko świadomie) z samym sobą, z bliskimi, przodkami, ze Światem.

Trudno oczekiwać, że "wyczarujemy" lepszą wersję siebie, jeśli nie uzdrowimy wcześniej tych relacji, jeśli nie uwolnimy potencjału energetycznego, jaki w nie inwestujemy.Morrnah Nalamaku Simeona zaadaptowała starożytny hawajski rytuał uzdrawiania relacji - Ho’oponopono - do czasów współczesnych, tak, aby każdy mógł go stosować samodzielnie.

Ta skuteczna metoda uwalnia od ciężaru emocjonalnego, więzów w relacjach, traum i ograniczeń.

Pozwala osiągnąć spójność myśli, emocji i czynów, podążyć za inspiracją z góry, zamiast uporczywego kreowania intencji na poziomie umysłu i uzależnień, otworzyć się na nowe możliwości i rozwiązania we wszystkich sferach życia.

Jest wspaniałym narzędziem nawiązywania głębokiej, szczerej relacji z samym sobą, z podświadomością i ciałem, narzędziem integracji wewnętrznej i rozwoju osobistego.

Nasze szkolenia organizowane są pod egidą Pacifica Seminars – fundacji założonej przez Morrnah Simeonę, która sprawuje pieczę nad zachowaniem jej wersji ho’oponopono metody dla potomności. Jesteśmy wyłącznym organizatorem kursów oryginalnej metody Morrnah Simeony w Polsce.

RELACJE OSÓB STOSUJĄCYCH METODĘ »

ARTYKUŁY O METODZIE MORRNAH SIMEONY »

HO'OPONOPONO W HAWAII STATE HOSPITAL: CO NAPRAWDĘ ZDARZYŁO SIĘ TAM W LATACH 1984-87?


Morrnah Nalamaku Simeona Morrnah Nalamaku Simeona (1913 - 1992) Kahunka Lapa'au. Jako dojrzała kobieta zachorowała na złośliwy nowotwór. Wyzdrowiała dzięki swoim zdolnościom, wiedzy oraz zastosowaniu starożytnego hawajskiego procesu uzdrawiania - Ho'oponopono.

Doświadczywszy jego mocy postanowiła zaadaptować go w taki sposób, aby mógł być stosowany indywidualnie przez każdego przeciętnego człowieka, nawet, jeśli nie specjalizuje się on w uleczaniu innych. Morrnah otrzymała duchowe prowadzenie - tak powstała SAMO-I-DENTYCZNOŚĆ POPRZEZ HO'OPONOPONO - proces oczyszczania, uwalniania.

W roku 1980 Morrnah opuściła Hawaje, żeby podzielić się tym darem ze światem zachodnim.

Ho'oponopono we współczesnej wersji Morrnah Simeony okazała się być tak głęboko działającym i skutecznym narzędziem, że zainteresowały się nim instytucje naukowe, medyczne oraz organizacje społeczne i międzynarodowe. Była zapraszana m.in. na posiedzenia Światowej Organizacji Zdrowia i ONZ, gdzie prowadziła wykłady i nauczała procesu ho’oponopono. Nauczyła go ponad półtora miliona osób na całym świecie.

W 1983 roku w uznaniu za jej zdolności, pracę i oddanie hawajskiemu językowi, kulturze oraz kultywowaniu sztuki uzdrawiania i nauczanie SAMO-I-DENTYCZNOŚCI poprzez Ho'oponopono władze Stanu Hawaje oraz Misja Hongwanji w Honolulu uhonorowały ją tytułem "Living Treasure of Hawaii" ("Żyjący Skarb Hawajów"). ONZ oraz Uniwersytet Cambridge opublikowały jej biografię podkreślając zasługi dla społeczeństwa. Morrnah odwiedziła również Polskę. W 1989 roku nauczała procesu w Warszawie (jej asystentem był wówczas dr Hew Len, a tłumaczką i inicjatorką jej przyjazdu - Anna Kligert).Joanna Mądrzak Joanna Mądrzak - coach, trenerka rozwoju osobistego, uznana przez Pacifica Seminars za nauczycielkę metody Ho'oponopono, filolog, tłumaczka, publicystka, założycielka wydawnictwa Manawa. Pasjonatka i praktyk starożytnej polinezyjskiej sztuki uzdrawiania. Uczyła się u wielu znakomitych nauczycieli, są wśród nich: Martyn Carruthers, (wybitny trener i twórca Soulwork Systemic Coaching, uczeń i duchowy spadkobierca nauczycieli hawajskich uznany przez nich za Kumu - nauczyciela), John Grinder (współtwórca NLP i twórca New Code NLP), Carmen Bostic St Clair, Jan Raudner, Serge Kahili King, Anna Kligert (która otrzymała błogosławieństwo nauczania ho’oponopono od Morrnah Nalamaku Simeony i przekazała je Joannie), Bruce Moen (współpracownik i kontynuator badań Roberta Monroe), i inni. Z wieloma z nich obecnie współpracuje. Co-trenerka Bruce'a Moena (Dyplom upoważniający do prowadzenia szkoleń), pomysłodawczyni i współautorka programu III części warsztatów Bruce'a (Podróż w głąb siebie samego).

Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, kursy metody ho'oponopono według Morrnah Simeony, indywidualne sesje ho'oponopono oraz Coachingu Soulwork (również online) oraz sesje hawajskiej pracy z ciałem.

REKOMENDACJE »Więcej informacji ¦ Rezerwacja miejsc: manawa.com.pl

W razie pytań pisz lub dzwoń:

tel. 0695 09 05 71, e-mail: manawa@manawa.com.pl


x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)