UWAGA: to ogłoszenie jest archiwalne i nieaktualne.

zdjęcie Performera

Książki do wydania: szukam dla nich wydawcy – Wojciech Jóźwiak

Książki do wydania

Uzbierało się kilka moich książek do wydania, ich lista jest niżej. Dlatego potrzebuję/szukam wydawcy, który je zrobi, lub agenta literackiego, który znajdzie wydawcę.

Będę też wdzięczny za wszelkie rady i sugestie, które pomogłyby w tym zadaniu.


Te książki:

1) Astrologia samopoznania. Była wydana w 2007 r., w sprzedaży od dawna brak, prawa wróciły do mnie. Tekst wymaga małych poprawek, plus nowy wstęp, skład, wykresy i okładka.

2) Cykle planet w historii i polityce. O tym, jak cykle planet przejawiają się w wydarzeniach i epokach historycznych. Będzie to książkowe wydanie wykładów, które teraz, latem 2019 prowadziłem/prowadzę przez internet. Niektóre teksty spisane z nagrania są tu: „Pokolenie czarodziejów...”, „Jesień Narodów 1989... – w książce będą rozdziałami.

3) Herby jak okna. O symbolice polskich herbów szlacheckich i ich ezoterycznej treści. Książkowe wydanie tekstu pod tym samym tytułem istniejącego w Tarace, 2007. Tekst jest gotowy, potrzebuje małej redakcji. Kilkadziesiąt czarno-białych rycin w JPG wymaga konwersji na SVG.

4) Tarot wróżebny. Książka była wydana w 2001 r. pod tytułem „Tarok wróżebny i wizyjny”. W sprzedaży brak, prawa wróciły do mnie. Tekst chcę skrócić, bez części „wizyjnej”. Wrócić do zwykłej nazwy „tarot”. Uzupełnić zwartymi i krótkimi hasłami oddającymi znaczenia każdej karty.

5) Tarot, sens kart. Kontynuacja poprzedniej książki o kartach tarota, niepublikowana dotąd na papierze. Chcę ją zredagować z artykułów w Tarace i AstroAkademii i z wykładów.

6) Nasze zwierzęta mocy. Rozdziały o niektórych zwierzętach istnieją w Tarace: „Nasze zwierzęta mocy”. Wymaga dopisania pewnej liczby rozdziałów.

7) Poradnik klienta astrologa. Mała książeczka, którą dopiero chcę napisać. Będzie to alfabetyczny leksykon pojęć astrologii, do którego mógłby sięgać klient astrologa, żeby lepiej wiedzieć, co astrolog miał na myśli używając poszczególnych fachowych terminów.

8) Czytanie... Publicystyka inspirowana czytanymi książkami i tekstami z Internetu, dotyczy przemian świadomości, astrologii i futurologii. Na podstawie cyklu istniejącego w Tarace: „Czytanie...


Kontakt: wojciech.jozwiak@taraka.pl

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)