Przejdź do Taraki mobilnej! - masz wąski ekran.
zdjęcie Performera

Podróż przez zodiak: kurs astrologii dla ultra-początkujących prowadzi Wojciech Jóźwiak
webinaria (on-line) co środę od 11 września 2019 do czerwca 2020

Podróż przez zodiak
kurs astrologii dla ultra-początkujących

prowadzi Wojciech Jóźwiak

w ramach AstroAkademii
webinaria co środę od 11 września 2019 do czerwca 2020

Na kolejnych wykładach-webinariach będę omawiać kolejne „gorące punkty” zodiaku, których jest 52, jeśli liczyć nie tylko początki znaków zodiaku, ale również punkty harmoniczne. Wraz z nimi omówię inne elementy „astrologicznej przestrzeni”, tzn. planety, żywioły, aspekty, osie horoskopu i sektory oktotoposu. Stopniowo wprowadzę także techniki prognostyczne i porównujące horoskopy.

Charakter i symbolika omawianych punktów zodiaku, oraz ich wpływ na ludzi, będzie ilustrowany przykładami w postaci horoskopów znanych osób (a także samych uczestników kursu) oraz wydarzeń historycznych.

Tak więc, przerobienie kolejnych punktów zodiaku niepostrzeżenie wprowadzi Cię w sam rdzeń astrologicznej wiedzy i horoskopowych poszukiwań.

Udział w kursie nie wymaga wcześniejszej znajomości astrologii. Mam jednak nadzieję, że kurs będzie równie ciekawy dla osób mających już doświadczenia z tą dziedziną wiedzy, a także dla zaawansowanych astrologów.


Kurs składa się z webinariów (czyli wykładów on-line), udziału w dyskusjach na forum AstroAkademii i wykonywania zadań własnych. Pierwsze webinarium jest 11 września 2019 od godz. 19:00 do 20:00 (będzie to zawsze 1 godzina), następne co środa w tym samym czasie. Webinaria będą rejestrowane i później dostępne dla uczestników. Kurs trwać będzie do czerwca 2020. W sumie będzie 36 takich spotkań. W okresach świąt mamy wolne. Szczegółowy kalendarz będzie podany później.

Udział w webinariach wymaga wcześniejszego zarejestrowania się w AstroAkademii.

Odpłatność: pojedyncze webinarium: 25 zł, umowny miesiąc czyli 4 kolejne webinaria: 93 zł, dwa umowne miesiące czyli 8 webinariów: 178 zł.

Udział w kursie jednocześnie daje pełny dostęp do zasobów AstroAkademii, czyli do forów dyskusyjnych i ich historii, do bazy danych astro-wydarzeń i horoskopów znanych ludzi, do programów rysujących kosmogramy, efemeryd, progresji i innych narzędzi astrologa, i do nagrań wcześniejszych kursów.

Uczestnicy kursu otrzymają dyplomy potwierdzające ich udział.

Zapraszam
Wojciech Jóźwiak

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)