UWAGA: to ogłoszenie jest archiwalne i nieaktualne.

zdjęcie Performera

Podróż przez zodiak: kurs astrologii dla ultra-początkujących prowadzi Wojciech Jóźwiak (+aktualności)
webinaria (on-line) co środę od 11 września 2019 do czerwca 2020

Zodiak praski

Podróż przez zodiak
kurs astrologii dla ultra-początkujących

prowadzi Wojciech Jóźwiak

w ramach AstroAkademii
webinaria co środę od 11 września 2019 do czerwca 2020

Dodatkowe informacje (23 maja 2019) — zob. na końcu»

Na kolejnych wykładach-webinariach będę omawiać kolejne „gorące punkty” zodiaku, których jest 52, jeśli liczyć nie tylko początki znaków zodiaku, ale również punkty harmoniczne. Wraz z nimi omówię inne elementy „astrologicznej przestrzeni”, tzn. planety, żywioły, aspekty, osie horoskopu i sektory oktotoposu. Stopniowo wprowadzę także techniki prognostyczne i porównujące horoskopy.

Charakter i symbolika omawianych punktów zodiaku, oraz ich wpływ na ludzi, będzie ilustrowany przykładami w postaci horoskopów znanych osób (a także samych uczestników kursu) oraz wydarzeń historycznych.

Tak więc, przerobienie kolejnych punktów zodiaku niepostrzeżenie wprowadzi Cię w sam rdzeń astrologicznej wiedzy i horoskopowych poszukiwań.

Udział w kursie nie wymaga wcześniejszej znajomości astrologii. Mam jednak nadzieję, że kurs będzie równie ciekawy dla osób mających już doświadczenia z tą dziedziną wiedzy, a także dla zaawansowanych astrologów.

Kurs składa się z webinariów (czyli wykładów on-line), udziału w dyskusjach na forum AstroAkademii i wykonywania zadań własnych. Pierwsze webinarium jest 11 września 2019 od godz. 19:00 do 20:00 (będzie to zawsze 1 godzina), następne co środa w tym samym czasie. Webinaria będą rejestrowane i później dostępne dla uczestników. Kurs trwać będzie do czerwca 2020. W sumie będzie 36 takich spotkań. W okresach świąt mamy wolne. Szczegółowy kalendarz będzie podany później.

Udział w webinariach wymaga wcześniejszego zarejestrowania się w AstroAkademii.

Odpłatność: pojedyncze webinarium: 25 zł, umowny miesiąc czyli 4 kolejne webinaria: 93 zł, dwa umowne miesiące czyli 8 webinariów: 178 zł.

Udział w kursie jednocześnie daje dostęp do zasobów AstroAkademii, czyli do forów dyskusyjnych i ich historii, do bazy danych astro-wydarzeń i horoskopów znanych ludzi, do programów rysujących kosmogramy, efemeryd, progresji i innych narzędzi astrologa, i do nagrań wcześniejszych kursów.

Uczestnicy kursu otrzymają dyplomy potwierdzające ich udział.

Zapraszam
Wojciech Jóźwiak
Dodatkowe informacje (dodane 23 maja 2019)

Webinaria będą odbywać się przez serwis ClickMeeting — https://clickmeeting.com/pl, ale by brać w nich udział, nie trzeba rejestrować się na stałe w ClickMeeting.

Webinaria (na stronie ClickMeeting) dostępne będą pod adresem www, który za każdym razem będzie podany na stronie forum AstroAkademii i rozesłany uczestnikom mailem.

Do obserwowania webinariów wystarcza przeglądarka internetowa. Nie trzeba instalować niczego dodatkowego.

Dyskusje na tematy kursu będziemy prowadzić na forum AstroAkademii — niezależnie do webinariów. Na bieżąco podczas webinarium działa czat.


Jedynym „biletem wstępu” na kurs (i w tym na udział w webinariach) jest opłacenie z góry pewnej liczby webinariów — co najmniej jednego. (Wcześniej trzeba się zarejestrować jako uczestnik/uczestniczka AstroAkademii.) — A więc nie trzeba jakoś dodatkowo zgłaszać się, ani zapisywać, rezerwować itp.

Do kursu można dołączyć kiedy już on „idzie”, tzn. niekoniecznie od pierwszego webinarium.


W AstroAkademii, więc także na webinariach, używamy pseudonimów (nicków). Swój pseudonim określasz podczas rejestracji. Nie jest konieczne podawanie swoich astrologicznych danych urodzeniowych. (Chociaż oczywiście możesz to zrobić, gdyż na stronie AstroAkademii znajdziesz na to formularz i wyświetlanie swojego horoskopu.) Pseudonim jest twoją jedyną tożsamością w AstroAkademii i na webinariach. (Ja jako administrator znam także twój adres email.)


x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)