Przejdź do Taraki mobilnej! - masz wąski ekran.

UWAGA: to ogłoszenie jest archiwalne i nieaktualne.

zdjęcie Performera

Ustawienia Rodzinne – uzdrowienie relacji rodzinnych prowadzi Alicja Bednarska
13 października, 17 listopada, 8 grudnia 2018 w Warszawie

Ustawienia Rodzinne
– uzdrowienie relacji rodzinnych

13 października, 17 listopada, 8 grudnia 2018

Losy naszych przodków mają wpływ na wszystkich późniejszych członków rodziny, w której przychodzimy na świat. Każdy ma w niej swoje ściśle określone miejsce. Często ten porządek jest zaburzony. Symboliczne przywrócenie i uhonorowanie miejsca i pozycji każdego z członków rodziny pozwala na prawdziwy przepływ miłości i oczekiwane zmiany w życiu osoby ustawiającej. Metoda ta uzdrawia traumatyczne wydarzenia w rodzinie takie jak zranienia spowodowane na przykład rozwodem rodziców, śmiercią czy nadużyciem seksualnym. Te, często nieharmonijne, relacje rodzinne przenosimy nieświadomie na swoje rodziny, które tworzymy, na nasze relacje w pracy (tworząc zespół, lider często kreuje relacje między pracownikami takie jakie sam miał w swojej rodzinie), na nasze relacje z przyjaciółmi i innymi. Podczas ustawień można pracować z uzdrowieniem relacji i przywróceniem porządku w biznesie.


fot. Laura Fuhrman

Koszt: 380 zł za udział z ustawieniem lub 200 zł jako aktywny obserwator. Obecność obowiązkowa od początku do końca zajęć. Zalecane wygodne ubranie i dodatkowe skarpetki.

Miejsce rezerwuje przedpłata zadatku 80 zł na konto: Berckana, Alicja Bednarska-Ćwiek, 05–410, Józefów-Michalin, ul. Dobra 4a, Bank Pekao S.A. 86124059761111000047456105, oraz zgłoszenie telefoniczne, listowne lub e-mailem

Gdzie: w Warszawie, ul. Kozia 4 m. 8.

W godzinach:
zaczynamy o godzinie 10.00 i kontynuujemy do ostatniego ustawienia


Alicja Bednarska
Tel. 606 133 121
Więcej na: www.berckana.pl

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)