zdjęcie Performera

Autorskie interpretacje tarota, Wojciech Jóźwiak
On-line, mailem

Autorskie interpretacje rozkładów —
— Wyjaśniam odpowiedzi kart tarota

Pod adresem http://www.taraka.pl/oracle20.php jest nowa wyrocznia tarotowa. Na stronie wyroczni zadajesz pytanie, dostajesz potasowane karty „na stoliku” i wybierasz swój rozkład – który zawiera odpowiedź na Twoje pytanie. Następnie program wyświetla, co znaczą kolejne karty.

Może się zdarzyć, że będziesz potrzebować dokładniejszych i głębszych wyjaśnień, lepiej dostosowanych do Twojego problemu. Wtedy możesz zamówić u mnie autorską interpretację tego rozkładu kart.

Jak to zrobisz? Kolejno:

  1. Wysyłasz mailem zamówienie, w nim podajesz pytanie i otrzymany na nie rozkład kart. Pytanie i rozkład masz już automatycznie „wklejone” w treść maila. Wystarczy kliknąć na link na dole strony oracle20.php. Dopisujesz kilka koniecznych zdań o problemie, który skłonił Cię do zapytania wyroczni.

  2. Dostajesz ode mnie mailem potwierdzenie, że zgadzam się zinterpretować. (Mogę nie zgodzić się, z wielu różnych powodów.) W tym samym mailu podaję kod-identyfikator, umożliwiający zapłacenie.

  3. Płacisz przez Internet, tak samo ze strony oracle20.php.

  4. Przysyłam Ci mailem interpretację kart czyli odpowiedź na pytanie.

Cena: 107 zł.

Interpretację mogę zrobić również gratis, ale wtedy jest coś innego w zamian: zgadzasz się na jej zamieszczenie (ogólnie dostępne) w Tarace. W tamtym tekście będzie twoje pytanie, ale twoja tożsamość nie będzie podana. (Może być podana, jeśli sobie tego życzysz.)


x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)