Przejdź do Taraki mobilnej! - masz wąski ekran.
zdjęcie Autora

17 lipca 2013

Alexandramag

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2478)

Łabędź, po ceremonii ślubnej

Kategoria: Sny i wizje

« Spotkanie z posłem Plac i znowu poseł »
Zobaczyłam białego łabędzia na jeziorze. Podeszłam do niego. Łabędź był lekko przytłumiony, nie chciał się poddać. Przykucnęłam i pogłaskałam jego szyję. Powoli zaczął unosić do góry łepek. Zaczęłam prostować jego skrzydła i pióra, żeby odzyskał naturalny kształt, żeby prezentował się dumnie. Powoli zaczął wyglądać normalnie. Na pewno mu pomogłam swoimi dłońmi.
Później znalazłam się w hotelu, zobaczyłam ręczniki upięte w łabędzie na łóżku. Na pewno przygotowane były na noc poślubną. W pokoju wisiały w szafie puste wieszaki. Wyszłam na korytarz i zaniosłam recepcjonistce herbatę. Ona podeszła do windy i miałyśmy udać się na czwarte piętro. Nie pamiętam czy weszłyśmy do tej windy. Znalazłyśmy się na korytarzu. Siedziałam na drewnianej ławce. Hotel był urządzony w starym stylu, miał na bordowo wyłożone ściany tkaniną pluszową. Zobaczyłam jak drzwi się otwierają i wychodzi z sali orszak weselny, panna młoda i pan młody w zielonej kamizelce. Państwo młodzi byli już jacyś starsi. Świadkowie mieli na głowie zielone cylinderki, z takiego samego materiału jak u pana młodego kamizelka. Podeszła do mnie i usiadła obok, znajoma Maria, z którą kiedyś pracowałam. Zapytałam dlaczego ona ma niebieski szal na głowie, a nie zielony. Powiedziała, że była kobietą fatalną na tej ceremonii ślubnej, miała taką rolę. Każdy miał przypisaną rolę, a ona miała przynosić pecha.
Trafiłam do pokoiku, gdzie była podwójna firanka, jedna biała, a druga czerwona, w oknie. W jednym miejscu firanka była lekko obsunięta. Podeszłam do niej i podwiesiłam ją na gwoździu.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Spotkanie z posłem Plac i znowu poseł »

komentarze

1. romans • autor: Nierozpoznany#61412013-08-29 20:17:27

w niedalekiej przyszłości romans Ci się szykuje , radość , miłość, hotel.
[foto]

2. Cały czas... • autor: Alexandramag2013-08-30 17:04:32

Cały czas jeszcze jestem pod wrażeniem tej sytuacji i orszaku ślubnego. Zastanawiałam się, czy to nie zwierzę mocy ten łabędź. Ale przedziwny orszak ślubny jest bardziej zastanawiający, z zieloną kamizelką, cylinderkami i kobietą fatalną:)

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)