zdjęcie Autora

19 stycznia 2013

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Auto-promo Taraki 2 (odcinków: 151)

Alert przeciw-trollowy stopnia „pomarańczowy”

Kategoria: Projekt Taraka

« Przemysł terapii – przemysł doskonalenia – przemysł przemiany Pomysły przeciw-trollowe »

W Tarace działają trolle. Kto to jest troll? To jest ktoś, kto pisze takie notki, które mają za cel drażnić, mącić i (przede wszystkim) zwracać uwagę na osobę piszącego. (Ponadto to, co piszą trolle ma często sens „znakowania terenu” - „o, tu byłem!” - co psowate czynią moczem.)

W związku z tym wprowadzam następujące dodatkowe punkty do regulaminu pisania komentarzy:


(5) Komentarze powinny nawiązywać do treści tekstu, do którego są dopisywane – czyli powinny być na temat. Te, które nie są na temat, administrator Taraki może usunąć bez dalszej korespondencji, ostrzeżeń ani dyskusji. Czy dana notka jest nie na temat decyduje administrator Taraki.

(6) Usunięcie notki w myśl punktu „5” może spowodować zbanowanie autora usuniętej notki, czyli pozbawienie go możliwości pisania komentarzy, lub również logowania do Taraki - bez dodatkowych powiadomień ani dyskusji.


Objaśnienia: Komentarze POD tekstami nie są listą dyskusyjną. Przy tym listy dyskusyjne także mają swój temat i odchodzenie od tematu jest tam podobnie przykre jak przy komentarzach.


19 stycznia 2013, g. 15:45


Auto-promo Taraki 2: wstęp na końcu

Starsze teksty z tego cyklu w blogu Auto-promo.


« Przemysł terapii – przemysł doskonalenia – przemysł przemiany Pomysły przeciw-trollowe »

komentarze

[foto]

1. wampiry energetyczne • autor: Teresa Kunka Teresti2013-01-20 11:13:39

Tytułem komentarza zapowiadam, że nie mam zamiaru swoimi wpisami karmić żadnego trolla vel wampira energetycznego, zwłaszcza tych "bez twarzy". Będę usuwała każdy wpis, który będzie miał  taki charakter a jeśli to nie pomoże to usunę cały odcinek bloga. Jeśli ktoś ma takie parcie na pisanie to niech założy swojego bloga i pokaże swoją twarz (zdjęcie) i napisze parę słów o sobie.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)