zdjęcie Autora

18 listopada 2014

Matylda

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Anioły i Matka Boska

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: bógnieboszkołatarot

« Zrekultywowane bagna i zielone pagórki Lot orbitalny »

Często mam sny o aniołach i świętych. Niedawno śniłam, że byłam z aniołem, lataliśmy wkoło kuli ziemskiej. Widziałam też drugiego anioła, latającego na dole kuli ziemskiej. Obaj opowiedzieli mi dużo o sobie, lecz po przebudzeniu wszystko zapomniałam. Kilka dni później śniłam, że siedzę na ławce w auli, obok jakiejś pani, która siedzi przy ścianie tej auli – w takim miejscu, że niski sufit przeszkadza jej wyprostować się. Zaproponowałam jej, żeby usiadła na moim miejscu, bo ja jestem niższa i mnie ten strop nie przeszkadza. Kiedy wstałam, żeby zamienić miejsca, zauważyłam, że to Matka Boża, i bardzo się ucieszyłam. O czym mówią moje sny? Celina


Droga Celino,

anioły unoszące się ponad i wokół kuli ziemskiej przypominają kartę nr 21 w tarocie, czyli kartę Świat – tam też jest obraz anielskiej istoty unoszącej się w tańcu nad ziemskim globem. Ten sen tak działa, jakbyś w rozkładzie tarota dostała właśnie tę kartę. Obraz aniołów i kuli ziemskiej oznacza, że zbliżasz się do zrozumienia tego świata, który cię otacza i swojego miejsca w świecie. Kiedy przychodzi taka chwila, ludzie odkrywają, że „wiedzą po co żyją” oraz jaki sens ma ich życie. To jest bardzo cenne doświadczenie i ważny moment w duchowym rozwoju.

Matka Boska we śnie to twoje Wyższe Ja, czyli twój wewnętrzny ideał, albo to, co w tobie jest lepsze, wyższe, doskonalsze, bardziej „oświecone”. Ale to twoje Wyższe Ja – czyli Matka Boska – jest wepchnięte w kąt, gdzie „nie może rozprostować pleców”, czyli sen mówi ci o tym, że za mało uwagi, energii i starań poświęcasz swojemu rozwojowi i osobistemu doskonaleniu. Że traktujesz te sprawy jakby po macoszemu. Sen mówi też, że powinnaś „zamienić się miejscami z Matką Boską”, czyli pozwolić swojemu Wyższemu Ja szerzej i mocniej ujawnić się w twoim życiu. Jak to zrobić? – Kiedy coś robisz w realnym życiu, zastanów się, jakby zachowała się Matka Boska, gdyby znalazła się na twoim miejscu. Wtedy przyjdzie rozwiązanie.

Życzę ci, Celino, żeby sny dalej ci pomagały


Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2014-11-20)« Zrekultywowane bagna i zielone pagórki Lot orbitalny »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)