zdjęcie Autora

12 listopada 2012

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Auto-promo Taraki 2 (odcinków: 151)

Archiwalne ogłoszenia w Tarace

Kategoria: Projekt Taraka

« Państwo oddolne Ezoteryka miękka i twarda »

Dodałem nową funkcjonalność: archiwalne ogłoszenia – czyli nieaktualne już ogłoszenia o imprezach, które się odbyły.

Po co one nam? - Oj, mnóstwo zastosowań. Dla historyków, badających dzieje i rozwój Taraki. Dla studentów i doktorantów piszących prace o neoszamanizmie, astrologii i odrodzeniu słowiańskim. Dla ogłoszeniodawców! - żeby sprawdzili czy i ile razy w przeszłości ogłaszali się w Tarace, jak również dla przypomnienia, co w ogóle robili w przeszłości i kiedy. Bo jestem przekonany, że wiele osób i firm prowadzących warsztaty i kursy nie prowadzi swoich kronik ni statystyk. Dla uczestników tych imprez: żeby sobie przypomnieli i łza w oku się zakręciła. Dla nowych ogłoszeniodawców, tych in spe, żeby zobaczyli jakie tłumy „perfomerów” w Tarace się ogłaszały. Dla nowych uczestników, którzy dopiero stoją przed pójściem na czyjeś warsztaty: dla informacji co ich (ewentualny) mistrz prowadził w przeszłości.

Mnie zdziwiło, że ogłoszenia w Tarace ruszyły tak niedawno, dopiero od kwietnia 2009 – bo wydawało mi się, że były „od zawsze”. Ale fakt, rok 2009 był rokiem wielkich przebudów w Tarace, a u mnie wtedy Saturn zmieniał ćwiartkę kosmogramu.

W jakimś bliskim czasie dodam jeszcze dopisywanie komentarzy pod ogłoszeniami. To będzie coś, czego nie było! – Będzie można dyskutować o warsztatach i innych ogłaszanych imprezach, również tych, które już się skończyły i wołają o to, żeby je wspominać, oceniać i polecać na przyszłość.

Jak widzisz, stopniowo zmieniam strony Taraki w mini-fora dyskusyjne.

Linki do archiwalnych ogłoszeń są na stronach: Nowe, Ogłoszenia i Mapa serwisu w rozwijance pod „Spisy”.

Auto-promo Taraki 2: wstęp na końcu

Starsze teksty z tego cyklu w blogu Auto-promo.


« Państwo oddolne Ezoteryka miękka i twarda »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)