zdjęcie Autora

02 września 2013

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Auto-promo Taraki 3 (odcinków: 142)

AstroAkademia, sezon 2013/14

Kategoria: Astrologia

« Przebudowa Taraki Nowy edytor do blogów i artykułów »

Jak zwykle na początku września, rusza kolejny cykl zajęć w Akademii Astrologii.

Akademia Astrologii działa w Internecie (czasem prowadzę zajęcia na żywo, ale na razie mówimy o części internetowej) i składa się z 3 warstw, i czasem dodatkowej czwartej:

1-sza warstwa: to, co każdy widzi i przeczyta, bez logowania ani płacenia. Tu są wszystkie „czytanki” czyli wykłady i felietony nt. Astrologii z dodatkiem tarota. Przyjąłem zasadę, że wszystkie teksty do czytania są ogólnie dostępne, „z e-ulicy”. Także bez logowania możesz narysować/wyświetlić kosmogram. (Prosty, bez rozszerzeń, które są dostępne tylko dla uczestników.) Masz podgląd kilku wątków forum – zaznaczonych zielonym kółkiem.


Aries Taurus

2-ga warstwa: dostępna dla uczestników AstroAkademii. Co zrobić, żeby nim zostać? Proste: musisz (A) zarejestrować „się”, tzn. zarejestrować swój adres e-mail którym będziesz się logować; następnie (B) zapisać swoje astro-dane urodzeniowe i przybrać pseudonim czyli nick, bo w A.A. z zasady występujemy pod pseudonimami; (C) opłacić abonament, przynajmniej na 1 miesiąc (11 zł, cennik jest tu). Wtedy prócz ogólnodostępnych tekstów i kosmogramu masz dostęp do forum i możesz brać udział w dyskusjach; dostępne fora oznaczone są żółtym kółkiem. Możesz też rysować kosmogramy w kilku wariantach, zapamiętywać i prowadzić własną bazę danych horoskopowych/urodzeniowych – cenna wygoda dla profesjonalistów pracujących z większą liczba klientów i dla badaczy, gromadzących ciekawe kosmogramy. Tę warstwę AstroAkademii nazywamy też „Klubem” - bo faktycznie jest to internetowy klub osób zainteresowanych astrologią.

3-warstwa: dostępna dla uczestników Kursu Astrologii. Kurs to jakby elitarna część AstroAkademii. Uczestnicy Kursu odbywają regularne studia z astrologii – i nad astrologią. Jest to w całości indywidualny tok studiów, tzn. każdy uczestnik sam dobiera sobie tematy, które przerabia (w stałym kontakcie ze mną) i które zalicza. 1 temat („jednostka tematyczna”) kosztuje 110 zł (lub mniej) i praca nad nim trwa ok. 1 miesiąca, chociaż czas ten może być przedłużany lub skracany. Kurs pracuje w swoich kursowych forach i wątkach forów, które są oznaczone czerwonym kółkiem.

Uprawnienia uczestnika Kursu dostajesz automatycznie po opłaceniu co najmniej 1 „jednostki tematycznej”. Kurs składa się z dwóch ciągów tematów: doganiającego i tematycznego. Doganiający zawiera rzeczy elementarne, podstawy astrologii. Ciąg tematyczny, czyli „Praca astrologa” służy do nabywania wprawy w astrologicznej praktyce. Nie ma podziału osób na „początkujących” i „zaawansowanych”, zamiast tego podzielone są tematy. Możesz jednocześnie studiować tematy elementarne (z ciągu doganiającego), bo np. chcesz pogłębić znajomość np. działania planet, i jednocześnie przerabiać jakiś wyrafinowany temat „pracowy”, np. synastrie na konkretnych „żywych” przykładach.

4-warstwa, która może być uruchomiona w razie potrzeby: zamknięte forum, widoczne tylko dla uczestników Kursu. Używamy, gdy poruszamy jakieś sprawy osobiste uczestników, np. związków, zdrowia czy seksu. Wtedy prócz ochrony pseudonimem chronimy się za „murem” niedostępnym dla nie-kursantów. Takie strony są oznakowane bordowym kółkiem.

Po zaliczeniu 10 tematów uczestnik Kursu dostaje pamiątkowy e-dyplom, który może wydrukować i eksponować. Dostaje też bezterminowe bezpłatne uczestnictwo w A.A. czyli jakby gratisowy abonament.

Po więcej wiadomości zapraszam na strony AstroAkademii, zwłaszcza:

Auto-promo Taraki 3: wstęp na końcu

Starsze teksty z tego cyklu w blogach Auto-promo 2 i Auto-promo.« Przebudowa Taraki Nowy edytor do blogów i artykułów »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)