zdjęcie Autora

02 kwietnia 2012

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Auto-promo Taraki 2 (odcinków: 151)

Auto-promo rodzinne czyli Konna Cafe

Kategoria: Projekt Taraka

« Nagość Trzymacze Korzeni »

W Internecie działa witryna www.konnacafe.pl - od trzech lat, od stycznia 2009. Jak nazwa wskazuje, jest o koniach, konnej jeździe, a szczególnie o tzw. naturalnym stylu pracy z koniem.

Konną Cafe wydaje Gabriela Jóźwiak. Podobieństwo nazwisk to nie przypadek: Gabriela od 20 lat jest moją córką.

Niedawno Konna Cafe przeszła gruntowną przebudowę i od przedwczoraj, 31 marca 2012, zaczęła istnieć jako całkiem nowy serwis. Pod podanym linkiem zobaczysz ją właśnie w tym nowym kształcie. Kto poszpera po tamtej stronie, znajdzie również poprzednie wcielenie Konnej.

Ale to nie wszystko, bo Konna Cafe ma coś więcej: to pierwszy numer e-gazety, ściślej e-miesięcznika, który pobierzesz (jeśli chcesz) do czytania w formacie PDF. Link do pobrania łatwo znajdziesz w Konnej.

Gabrysi, jej Zespołowi i jej przyjaciółkom, jak i ona zapalonym koniarkom (utalentowanym także w innych dziedzinach, co widać!) – życzę powodzenia, sukcesów, tysięcy czytelników i czytelniczek, rozwoju i ruchu. I żeby jej e-gazeta stała się Numerem Jeden w polskiej i europejskiej inter-hippo-sferze. Konna Cafe stanowczo na to zasługuje!


Auto-promo Taraki 2: wstęp na końcu

Starsze teksty z tego cyklu w blogu Auto-promo.


« Nagość Trzymacze Korzeni »

komentarze

1. Gratulacje • autor: Weider2012-04-02 09:28:58

Gratuluje i przyłączam się do życzeń. Fajnie, że są jeszcze młodzi prowadzący aktywny tryb życia:) Stanowi to kontrast do sytuacji dnia dzisiejszego.
[foto]

2. Ach ta dzisiejsza młodzież • autor: Wojciech Jóźwiak2012-04-02 09:51:35

Drogi Weiderze,
dzięki za życzenia! - przekażę.

Dorzucę jeszcze, że ja jakoś żyję w takim miejscu, że jak się rozejrzę po znajomej młodzieży, to ich energia aż roznosi, a niektórzy robią takie rzeczy, że ja w ich wieku to bym uznał, że to pewnie (a) w Ameryce, (b) na filmie i to raczej (c) z gatunku SF.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)