zdjęcie Autora

25 października 2014

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Babcia, dziadek i trampolina

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: księgarodzinaspadaniewoda

« Zaproszenie, Ksiądz Rydzyk Rysunki demonów »
Byłem na działce, którą za życia uprawiali moi dziadkowie. Znalazłem tam zeszyt zapisany przez dziadka. Było to bardzo dziwne pismo, ogromna ilość błędów ortograficznych. Jakby zapisany stylem pisania dziecka. Potem było mieszkanie dziadków. Ktoś tam był, miałem obiecane, że mogę tam przez chwilę mieszkać, ale zostałem oszukany. Moje rzeczy wystawiono na zewnątrz. Poszedłem na podwórko zabrać swoje rzeczy także z auta. Najdziwniejszy był jednak koniec snu. Pojawiła się moja córka. Byliśmy na basenie. Córka skakała do wody z trampoliny. Ja też się odważyłem. Była niska, ale i tak uczucie spadania było wyczuwalne. Potem mała skoczyła z ogromnej trampoliny. Miała chyba ze 20 metrów. Ja też wszedłem na nią. Patrzyłem w dół jak córka już sobie pływa. Bardzo się bałem. W końcu gdy chciałem skoczyć, trampolina się przechyliła i poleciałem w dół razem z konstrukcją. Gdy dolatywałem do powierzchni wody obraz pociemniał. Jakby ktoś zgasił powoli światło. 

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2014-10-26)« Zaproszenie, Ksiądz Rydzyk Rysunki demonów »

komentarze

[foto]

1. :D • autor: Kahuna2014-10-26 19:58:14

Ciekawe spostrzeżenie z trampoliną. Masz sporo racji. Ale tak to już ze mną jest. Zanim (o ile w ogóle się otwieram) to musi minąć albo czas, albo muszę poczuć "to coś". Zaufanie, bezpieczeństwo. Sam nie wiem. Coś nieopisywalnego. 
Jeśli chodzi o początek - nie czuję zupełnie przekazu. Z babcią i dziadkiem byłem związany jak każdy wnuczek. Może (jak zwykle :)) Ty widzisz coś więcej. 
Ja jednak zostanę przy trampolinie. Bo mam wrażenie, że to jest ważny przekaz dla mnie. 

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)