08 lipca 2011

Hania

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Biel i winda

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: kobietakolorranawinda

« Krawężnik, lampa i słup Nad jeziorem »
Sen z 08.07.2011
Śniło mi się, że jestem gdzieś z moją wnuczką na powietrzu. Jest bardzo jasno, wygląda jakby była zima- dużo bieli. Stajemy przed windą – jest dziwna- bez bocznych ścian, ma tylko drzwi i podłogę ledwo zaznaczoną, tzn. wiem, gdzie się kończy, ale jej nie widać, bo jest pokryta śniegiem. Prześwituje kolor czerwony.. Wchodzimy do niej. Jest tam już starsza kobieta ubrana na biało. Ma czarne włosy i stanowi to z jej ubraniem duży kontrast.
Jest ciasno bardzo, bo ta winda jest mała, ale jakoś się tam wciskamy. Staram się bardzo, aby nie spaść- nie ma przecież ścian.
Obok drzwi widzę kogoś skulonego. To dziecko, dziewczynka ubrana cała na biało. Siedzi skulona, więc wyciągam do niej rękę i pomagam jej wstać. Do ubrania ma dopiętą kartkę z treścią, że jej mama już nie daje rady, że nie ma siły się nią zajmować, że może komuś ona się przyda. Ta dziewczynka jest niewidoma.
Poczułam wtedy złość, że akurat mnie musiało to spotkać, że ja musiałam na nią trafić i się nią zająć. Bo wiedziałam, że to zrobię…
Rozmawiałam z tą dziewczynką i wtedy okazało się, że ona ma 26 lat... Jej oczy były takimi szparkami.
Pojechałyśmy wyżej. Wyszłyśmy na jakimś piętrze. Był tam chyba jakiś ośrodek zdrowotny- nie wiem- hospicjum?. Była tam jakaś kobieta karmiąca niepełnosprawnego mężczyznę, który słuchał bardzo głośno grającego radia z jakąś piosenką, której nie miałam siły już słuchać. Podeszłam i ściszyłam. Nie byli zadowoleni.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Krawężnik, lampa i słup Nad jeziorem »

komentarze

1. Haniu • autor: Nierozpoznany#2482011-07-16 22:46:03

Ten sen przypomina mi baśń o "Dziewczynce z zapałkami"

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)