25 maja 2011

Aga

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2517)

Budda Antoni

Kategoria: Sny i wizje

« Buty Ja-inwalidka »
Szłam szlakiem w Puszczy za autostradą pod górę, nie czułam zmęczenia, odwracałam się do tyłu, miałam wrażenie, że kogoś lub coś mijam. Po lewej minęłam jakiś posąg za drzewami, będąc na górze minęłam kolejny posąg, postać św. Antoniego, lekko się nachylał w moją stronę, miał około 3 metrów z charakterystycznym układem prawej dłoni. Dłoń miał na wysokości klatki piersiowej, jak budda, otwartą dłoń w moją stronę. Na górze był piękny widok. Lasy, rozlewiska, jeziora. Był tam też ośrodek wypoczynkowy, uzdrowisko. Jego szef przywitał mnie, pokazał krajobraz, chyba mi pokazywał Jezioro w oddali, największe w regionie. Następnie udałam się w drogę powrotną, z górki przez las, będąc w tym lesie obudziłam się, sen był zbyt rzeczywisty, uświadomiłam sobie we śnie, że po raz któryś jestem w lesie, i zadałam sobie pytanie, czy znajdę drogę do domu. Usiadłam pod drzewem, jakbym chciała zatrzymać czas, nie wiedziałam czy chcę wracać, to już była jawo-sen.

śniłam luty 2010
Teraz myślałam, że sen był nieco inny, albo go dośniłam. Wydawało mi się, że schodząc z góry widziałam postać po prawej stronie w długiej szacie wśród drzew, że prawą dłoń miał w geście abhaya a lewą varada mudry. Nie jestem w temacie jeśli chodzi o zastosowanie gestów, jednak już ćwiczyłam jogę.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Buty Ja-inwalidka »

komentarze

[foto]

1. Obudziłaś się we śnie? • autor: Wojciech Jóźwiak2011-05-25 01:25:01

Ago, piszesz:

>>> będąc w tym lesie obudziłam się, sen był zbyt rzeczywisty, uświadomiłam sobie we śnie, że po raz któryś jestem w lesie

Czy to znaczy, że to "obudzenie" było częścią snu?

2. nie wiem, • autor: Nierozpoznany#2482011-05-29 21:56:03

być może jest to nadinterpretacja, wydaje mi się że końcówką snu była już wizja...
[foto]

3. Nie jest jasne, co było snem • autor: Wojciech Jóźwiak2011-05-29 22:04:05

Ago, w tym, co napisałaś, nie jest jasne, co było snem, a co działo się w realu. (Albo może jeszcze był jakiś sen w śnie lub wizja w śnie?) Skoro śniło ci się, że idziesz przez las, widzisz posąg Buddy Antoniego, zasypiasz pod drzewem, budzisz się - to GDZIE Ty właściwie się obudziłaś?

Przy okazji, moja ogólniejsza prośba do WSZYSTKICH: opisując sny, odróżniajcie proszę wyraźnie, co było snem, a co jawą czyli realem.

4. co sen, co jawa • autor: Nierozpoznany#2482011-06-01 13:13:06

Wojtku, na pewno po spotkaniu z Buddą obudziłam się ze snu, sen był tak "mocny", że mnie obudziło, jednak po tym obudzeniu się ze snu nastąpiło dośnienie, kiedy schodziłam z góry, wtedy usiadłam pod drzewem.

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)