19 lipca 2012

Libra

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2512)

Chrabąszcz i quintyl

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: ryba

« śnieg Podróże i przygotowania do imprezy »
Chrabąszcza z mocnym pancerzem i sześcioma odnóżami dostrzegłam na ścianie. Był ogromny, dorodny i budził we mnie wstręt pomieszany ze strachem. Zaalarmowałam ekipę i rysując na papierze szczegóły jego wyglądu, prosiłam, żeby go odnaleźli (zniknął) i usunęli.
Kilka razy powracał do mnie w wielu wątkach tego snu.

Brałam udział w konkursie międzynarodowym. Z kolegą, spacerując po podziemiach, oglądaliśmy wystawy, eksponaty jakichś technicznych osiągnięć ludzkości. Zapamiętałam jedną: z mydła powstają ziemniaki, a z ziemniaków mydło. Oglądaliśmy jakieś urządzenia elektryczne, przyrządy o skomplikowanej mechanice. Rozwiązywaliśmy zadania i przesyłaliśmy komisji. Na końcu byliśmy świadkami prezentacji: usłyszeliśmy "quintyl" albo "quintet" (o takiej właśnie pisowni) i przed naszymi oczami ukazały się splecione ze sobą dwie energie, męska i żeńska. Spadały z nieba na ziemię, słychać było muzykę czy też jakieś dźwięki, po czym rozpadły się na dwie odrębne części, a pomiędzy nimi ukazała się woda z pływającymi kolorowymi rybami. Było to bardzo podniosłe i przejmujące. Głos za nami powiedział, że tu na Ziemi oni do siebie nie wrócą. Nie mogą, bo inaczej nie byłoby tej wody z rybami i wielu innych rzeczy.

W konkursie zdobywamy 3. miejsce. Jestem bardzo dumna. Okazuje się, że brała w nim udział cała nasza szkoła, a ja i kolega byliśmy tylko częścią dużo większej ekipy, która wywalczyła 3. miejsce.
Jestem w dużej sali- jako przedstawicielka całej szkoły - i mam prawo wylosować banknot pieniężny. Losuję ten o najwyższym nominale: 100 euro.

Idę odebrać nagrodę do kantoru, proszę o rozmienienie pieniędzy (potrzebne mi były drobne na opłacenie lotu samolotem). Otrzymuję dużo więcej niż dałam. Jestem zdziwiona. Kasjerka - moja koleżanka ze szkoły i z pracy - informuje, że zamiast wylosowanego 100 euro otrzymuję 500 euro i że tak jest w porządku.

Szkoła-moja poprzednia praca. Przyjeżdżają małe busy po odbiór dzieci. Chodzę po pokojach, gabinetach, odwiedzam stare włości. Od byłego prezesa Zarządu otrzymuję storczyka przybranego czarną wstążką. Prezes również ubrany jest na czarno, z ozdobną koronką wokół szyi.

19.07.2012, Nów

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« śnieg Podróże i przygotowania do imprezy »

komentarze

1. astrologia i kwintyl • autor: Nierozpoznany#35272012-08-03 21:16:28

Hej libra zauważyłam, że znasz się na fazach księżyca, ja jak sprawdzałam w necie kiedy jest pełnia w sierpniu to omyłkowo sądziłam, że jest 17 sierpnia (a to jest nów), dopiero po twojej uwadze zajrzałam, że rzeczywiście 2 sierpnia...Ale nie o tym chciałam :). Pomyślałam, że może znasz się na astrologii trochę (Pełnia w Wodniku) i chciałam spytać czy takie pojęcie jest ci znane jak KWINTYL? Bo taką nazwę masz w swoim śnie (może troszkę inaczej się pisze)....Bardzo ciekawie piszą na temat tego kwintyla:

"Kwintyl to generalnie aspekt harmonijny i kreatywny, zwiastujący łączenie i współgranie energii planet go tworzących. Jest więc dobrą pomocą przy znajdowaniu ukrytych talentów na podstawie horoskopu. Zdolności przynoszone przez kwintyl są zwykle unikalne, wyjątkowe i wyspecjalizowane. Aspekt ten pokazuje również, co mamy w sobie wyjątkowego oraz w czym możemy osiągnąć sukces. Generalnie uważa się, że wskazuje na rzadko spotykane talenty, wręcz geniusz twórczy oraz niezwykłą przenikliwość umysłu i mentalny artyzm wypracowany w poprzednich wcieleniach."

Może ta scena w podziemiach z kolegą mówi o ukrytych talentach i sukcesie (kolorowe rybki)...Dodatkowo jakieś rewolucji i zmianach na lepsze (technika to Uran)...Tak kojarzę kawałek twojego snu.


P.s a tak w ogóle to fajnie, że są 4 osoby-ja, ty, Kahuna no i alexandramag :). Reszte chyba Wojtek zabrał na warsztaty :)

2. kwintyl • autor: Libra2012-08-08 23:17:18

Cześć Viki! Kwintyl jest mi znany, oczywiście. Również to znaczenie, które podałaś. Mnie się przyśnił pisany przez "q", dlatego to wyraźnie podkreśliłam, ale nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, czy tylko chodziło o zwrócenie mojej uwagi na to pojęcie. Ciekawe, że kwintyl mieszał się z innym słowem: kwintet, co oznacza zespół instrumentalny złożony z pięciu instrumentalistów. Takie pomieszane pojęcie astrologiczno-muzyczne. Myślę, że chodzi o jakąś utalentowaną grupę, zdolną wykonać zadania, jakie dla niej przewidziano.Pewnie coś bardzo twórczego i oryginalnego, co zaowocuje obfitością w postaci ryb (efekty twórczej pracy).

Pozdrawiam!

PS Jak tam efekty Twojego malowania niebieską kredką? :-)

3. niebieska kredka • autor: Nierozpoznany#35272012-08-09 18:22:29

Hej libra, niebieska kredka poszła "w ruch" i czasami coś tworzę :)

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)