zdjęcie Autora

03 sierpnia 2016

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Auto-promo Taraki 4 (odcinków: 85)

Chujowa Kochanka?
Jaką powinna być?

Kategoria: Tantra i seks

« Starhawk Krąg wspominkowy dla Nimue »


Jak jest Chujowa Pani Domu ( https://www.facebook.com/ChujowaPaniDomu/ ), tak powinna być Chujowa Kochanka. Drogie Panie! Jest zadanie, szacunek i sława!

Tak napisałem w komentarzu, ale sprawa wydaje mi się o 7/100 (po)ważniejsza. Jest wielki napór na doskonałość, nieomylność, max-przeżyciowość i wręcz boskość seksu, a łączenie go z boską rzeczą, jaką jest w Indiach tantra, właśnie o tym świadczy. Z drugiej strony znamy postać Chujowej Pani Domu (vide FB akapit wyżej), która nawet niedawno przebiła się do Gazety Wyborczej. Coś tu jest podobnego. ChPD obala kolejne mity, no może nie mity, tylko perfekcjonistyczne wdruki i "jedynie-słuszne-zasady" prowadzenia domu. Chujowa Kochanka robiłaby podobnie z seksem. Obalałaby tę nieznośną słuszność takiego-nie-innego podejścia do seksu.

Zresztą zasadę Chujowości można rozciągać. Ja sam gdy zaczynałem robić warsztaty, to były to -- aż za dobrze pamiętam! -- wysoce Chujowe warsztaty szamańskie. Bęben mi pękł, to zastąpiłem plastikową butelką i dobrze było.

ChPD, na ile śledzę jej poczynania, na polu domowego gospodarstwa działa jak brykoler (pospiesznie spolszczam fr. bricoleur), który uprawia brykolaż (posp. spol. fr. bricolage), czyli majsterkuje z tego, co ma pod ręką. Myślę, że seks dojrzał do brykolażu. Witajcie, Chujowe Kochanki!

Auto-promo Taraki 4: wstęp na końcu

Starsze teksty z tego cyklu w blogach:
Auto-promo 3
Auto-promo 2
Auto-promo
Auto-promo Zero.


« Starhawk Krąg wspominkowy dla Nimue »

komentarze

[foto]

1. Upomniałbym się • autor: Radek Ziemic2016-08-03 21:47:56

o słowo "brykolerka". Jest na przykład słowo "rajcmacherka" (a nie ma rajcmachera!), to może być "brykolerka". Można je zafiksować semantycznie: seksualna majsterkowiczka, wieczna, niczym kobiecość, amatorka (zawsze w jednym z sensów (nie-profesjonalistka), a niekiedy i w innym (miłośniczka, choć i tu pęcznieje nam dwuznaczność)), a więc wieczna amatorka miłosna, doskonała w swej, rzekłbym nawet: rozczulającej niedoskonałości. 

2. szlaban na wiedzę • autor: Jerzy Pomianowski2016-08-04 00:34:32

Niestety, tam trzeba się zalogować albo rejestrować aby przeczytać. Nie ma głupich, nigdy w życiu.
[foto]

3. Dobre wyzwanie • autor: Aleksandra O-J2016-08-04 10:01:54

Powyższa Pani domu faktycznie upolowała niszę, jaką tworzy  kompletny brak dystansu do tej niezwykle wzniosłej roli życiowej, jaką jest rola nowoczesnej cudownej pani domu. Niezła jest :)) Problem w tym, że delikatny powiew chamstwa owszem,dodaje smaczku naszym ukochanym pracom domowym, nie jestem  jednak przekonana,że  sprawdziłby się w łóżku.Co prawda łoża bywają małomówne, szerokie i wiele przyjmą, myślę jednak że nie wszystko. Ze smutkiem, jako fatalniasta kochanka, fankom tantrycznej grafomanii dołożę, że pracujemy w temacie na materiale ludzkim :( .Tak więc na brak taktu marudzę oficjalnie- co niektórym tekstom ani święty boże nie pomoże,ani tantra.W niniejszym komentarzu sprzedam  Wam za to jeden niezły patent fatalniastej kochanki.Służy on pozostawieniu niezatarych wrażeń po "cudownej" nocy, w trakcie której partner nadużył procentów, dla dodania sobie odwagi przed dokonaniem przeglądu aktywów fatalniastej kochanki :) Przygotowanie: W celu pozostawienia niezatartych wrażeń na kanapę, pod prześcieradła, należy założyć folię malarską, w aptece zaś zakupić gancjanę i ustawić ja dyskretnie pośród napojów kremów i pachnideł na szafce nocnej.Partner, o ile jest dobrze wstawiony,chętnie odda we władanie uroki osobiste w ręce specjalistki od tantry.Gdy już oczy zmruży w oczekiwaniu na cud (lub gdy prostacko zaśnie) odkażmy miłosiernie i w miarę dokładnie spocone piękno gancjaną.Wszak wolno fatalniastej kochance dbać o Jego czystość(z oczywistych względów obowiązkowo użyj rękawiczek )Gdy rano wyjdzie do toalety, wróci zaręczam blady.Po pierwsze nie pamięta coście razem nocą wyprawiali. Po drugie nie każdy facet kojarzy kolor gancjany.....Dobrej zabawy!

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)