05 stycznia 2012

@specjalkaa

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2517)

Części mnie

Kategoria: Sny i wizje

« Powrót do przeszłości Dziwny sen »
Jest mnie trzynaście. Stoimy na ogromnym kole, o którym wiem, że jest kosmogramem. Nie widzę go - po prostu wiem. Na obwodzie koła stoi mnie dwanaście, a trzynasta ja stoję w środku koła. Ja w środku wiem wszystko o pozostałych dwunastu ja. One nie są świadome siebie nawzajem - każda z nich widzi i wie tylko o sobie jednej. Dostaję szczegółowy wgląd w mnie z obwodu i dokładnie czuję, co każda umie (jaką ma moc) i czego jeszcze musi się nauczyć.
Nad tym wszystkim unoszę się ja śpiąca - jestem jednocześnie sobą śpiącą i sobą środkową i wiem, że śnię. Przyglądam się scenie z zainteresowaniem, wiedząc, że powinnam zapamiętać, czego moje-mnie muszą się jeszcze nauczyć, co muszą uczynić, żeby stać się kompletne.
Pomimo wysiłków obudziłam się i nie pamiętałam tego.
Szkoda, bo czułam, że to ważne.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Powrót do przeszłości Dziwny sen »

komentarze

1. Sennik • autor: @specjalkaa2012-01-05 16:48:46

Sennik prowadzę na papierze - jest dla mnie ważny. W necie - jak to w necie - coś się pojawia i coś znika.
Ten sen jednak jest dziwniejszy od wszystkiego, co do tej pory śniłam. Zamieszczam go z nadzieją, że może komuś przyjdzie na myśl ciekawe wyjaśnienie:)
specjalkaa

2. Bardzo ciekawe. Może to • autor: Nierozpoznany#15472012-01-05 18:28:53

Bardzo ciekawe. Może to chodzi o wgląd w rzeczywistości równoległe?

3. 13 - mnie • autor: Nierozpoznany#23782012-01-07 12:16:13

super, chciałabym mieć taki sen :). Wg mnie pokazuje to kilka poziomów na których funkcjnujemy, to mi się kojarzy z koncepcja towarzystwa teozoficznego -chyba. Widziałam u nich taki podział na 12 stref czasowych, w której przerabia się co innego wewnętrznie, tak jakbyś w każdym miesiącu pracowała nad czyms innym w sobie. w twoim śnie podoba mi się to bardziej:). dzieki

4. Ciała? • autor: @specjalkaa2012-01-07 13:48:15

A może to ciała, z których się składamy. Każde ma inną "moc", do której możemy mieć dostęp, ale z niej nie korzystamy, bo nie wierzymy, że możemy.
Tych 12 ja stojących wokół - miałam wrażenie, że działały na podstawie programów, do obsługi których we snie dostałam wskazówki - i te wskazówki właśnie mi się nie zapamiętały.

5. kosmogram • autor: Nierozpoznany#35272012-01-07 14:31:06

Jak przeczytałam twój sen to moje pierwsze skojarzenie było takie, że przyśnił ci się własny kosmogram...W każdej cząstce ciebie jest jakaś planeta, która przyczyniła się na twoją osobowość. Te planety dają ci atuty i słabsze punkty swojego charakteru, nad którymi trzeba popracować. A w środku jako 13 jesteś ty- wszechwiedząca o innych cząstkach siebie...Takie miałam skojarzenie. Może ktoś kto jest w "Akademii Astrologi" i wie więcej o kosmogramach pociągnie temat, rozwinie, bo ja tylko troszkę wiem...
Pozdrawiam

6. 13 ciał cd • autor: Nierozpoznany#23782012-01-07 16:19:09

ja bardziej bym się skłoniła do koncepcji, ze to kosmogram jest reprezentacją holistycznego ujęcia człowieka.tutaj człowiek występuje jako centrum wszechświata-reszta to jego interpretacje. dlatego też podoba mi sie ogromnie ten sen, bo pokazuje prawde taką, ze skłaniamy się ku wnętrzu, szukasz w sobie, a nie na zewnątrz. choc na dłuższą metę to to samo. Wydaje mi się że masz ok 18-20 lat. zgadłam? i ten sen ma przekaz ,,poznaj siebie", co też mi się ogromnie podoba:)

7. 13 • autor: Nierozpoznany#23782012-01-07 16:21:27

i jak te ciała, te 13 ciebie zaczną razem współpracować-to dopiero będzie potęga, oświecenie. myslę ze ten sen pokazuje że jesteś bliska tego, konkretna wskazowka, tylko poznaj je wszystkie.powodzenia

8. :) • autor: @specjalkaa2012-01-07 16:38:38

Nie mam 18 - 20 lat. Mam dużo więcej:)
Dayam - faktycznie, chyba chodzi o "poznaj siebie" w sensie złożoności natury człowieka, która obejmuje dużo więcej, niż oferują nam ludzkie zmysły, która jest wielopoziomowa lub, jak chcą inni, wielowarstwowa. Chodzi też chyba o "korzystaj" z tego, kim jesteś:)

9. Kontynuacja 13 mnie • autor: @specjalkaa2012-01-08 11:04:19

Dziś w nocy pojawiła mi się migawka nt. tego snu. Zobaczyłam ekran z wyświetloną sytuacją z tamtego snu i otrzymałam informację: jednia i silnia.
Tyle, że jeśli jednia jest pojęciem wykorzystywanym w filozofii, to silnia ma znaczenie czysto matematyczne. Czyżby użyte zostało w sensie przeciwieństwa jedni? Albo jako połączenie duchowości z fizycznością?
Jednia może być rozumiana jako prapoczątek, istotę wszechświata a także pełnię bytu, byt doskonały, absolut. Wszystko, co z niej emanuje, jest mniej doskonałe - a może silnia symbolizuje rozdrobnienie jedności i powstanie różnorodności, w tym podobieństw i przeciwieństw?

10. Nie,to dla mnie za • autor: Nierozpoznany#15472012-01-08 12:11:54

Nie,to dla mnie za trudne:( Chyba tego w szkole nie przerabiałam,albo mnie właśnie na lekcji nie bylo:( Coś o silni słyszałam ale co..?

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)