zdjęcie Autora

27 grudnia 2011

Nes W. Kruk

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Czysty obraz

Kategoria: Sny i wizje

« Malowanie Zęby »
Kobieta po czterdziestce (wygląda jak Halinka Kiepska) ustawia stojący kwiat. Wysokością dorównuje kobiecie. Ustawia go w stronę Czystego Obrazu (dokładnie takie sformułowanie pojawiło się jako komentarz we śnie). Patrzę w stronę czystego obrazu, który okazuje się być… nowym płaskim telewizorem z dekoderem. Kobieta zbliża się do telewizora, w którym właśnie leci czołówka jakiegoś tasiemca w stylu Dallas czy Dynastia. Widok z góry na szeroką rzekę. Obraz rzeczywiście jest czysty, widać szczegóły. Przy jednym z zakoli rzeki stoi duży dom…

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Malowanie Zęby »

komentarze

[foto]

1. Uwagi • autor: Nes W. Kruk2011-12-27 18:08:20

Dlaczego wklejam ten sen? Przez ten czysty obraz. Kwiat – żywe stworzenie szczególnie wrażliwe na światło, karmione jest iluzją, złudzeniem światła. Kobieta jest przeciętną gospodynią domową. Nieświadoma natury światła. Cieszy się, że będzie miała lepszy obraz, gdy tym czasem jakość obrazu będzie lepsza, ale obraz ten sam.

Kwiat – roślina, telewidz jako roślinka, bezwolna, którą można przestawiać.

Wczoraj wyrzuciłem reklamówkę z kablówki, która informowała, że do połowy 2013 nie będzie już można oglądać tivi analogowo, za pośrednictwem anten, ale wszystko pójdzie przez pośredników – przejście na obraz cyfrowy. Zmieniają jakość obrazu, ale jakości treści już nie. To tak samo jak z tymi komórkami – coraz nowsze modele z bajerami, ale w zasadzie rozmowy przez te telefony wciąż te same.

2. A ja czytałam w • autor: Nierozpoznany#15472011-12-27 18:49:30

A ja czytałam w internecie że w 2013 telewizji może już w ogóle nie być:( I co wtedy;) Przecież wkraczamy w 2012 to nie wiadomo w co walnie!

3. No ja na szczęście • autor: Nierozpoznany#15472011-12-27 19:56:52

No ja na szczęście dostrzegam zmiany w treści rozmów telefonicznych. Nic dziwnego,że mi się rozwalony telefon kom.śnił. Zmiany w komunikacji muszą być jeśli ma być rozwój.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)