zdjęcie Autora

07 grudnia 2015

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Defekacja i klub z prostytutkami

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: defekacjaseks

« Zamach terrorystyczny w Norwegii Znów szkoła w górach »
Bardzo dziwny sen. Byłem w jakimś porcie, niby to morskim, niby lotniczym. Miałem nieodpartą potrzebę defekacji do plastikowych dużych pudeł, które tam stały. Bardzo się bałem, żeby nikt tego nie zauważył przed moim odejściem z portu. Gdy już poszedłem, trafiłem do miasteczka. Wnioskuję, że portowego. Trafiłem do klubu z prostytutkami. Byłem wciąż kuszony, wciąż prawie zaciągany do ogromnego łóżka, które stało w lewej części sali i było pełne klientów i prostytutek. Po prostu orgia. Ja siedziałem przy barze, piłem wodę!!! i patrzyłem na teledyski, które były pokazywane na telebimie. Wciąż im odmawiałem.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2015-12-07)« Zamach terrorystyczny w Norwegii Znów szkoła w górach »

komentarze

[foto]

1. Obraz przejścia, z... do...? • autor: Wojciech Jóźwiak2015-12-07 16:37:16

Port lotniczy lub morski to jest miejsce przejścia, jakby śluza pomiędzy dwoma światami, dwoma obszarami rzeczywistości. Defekacja to jest odrzucenie "zbędnego bagażu", odrzucenie czegoś, co stało się ciężarem i co już jest niepotrzebne. Czyli oddawanie, pozbywanie się czegoś. Orgia, przynajmniej taka, jak ta "pokazana" w tym śnie, to czynność przeciwna: to jest intensywne branie -- wchodzenie w nowe kontakty. Ciekawe, że jednym i drugim rządzą te same dolne czakramy. Jedno i drugie ma podobny rezonans w ciele. Śniący odmawia i unika zarówno oddawania i brania. Jest w tym jakaś obrona swojej całości, całości swojego "ja". Na zasadzie: niezależnie dokąd pójdę i gdzie się znajdę, to i tak mnie nic nie ruszy i pozostanę sobą, takim, jakim jestem.
[foto]

2. Odbiór snów • autor: Kahuna2015-12-08 14:09:00

Pozostaje pytanie, czy ten i ten poprzedni może mieć pozytywny wydźwięk? To jest ten moment, gdy osobiście nie czuję nic lub prawie nic jeśli chodzi o te sny. 

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)