zdjęcie Autora

05 grudnia 2014

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Demony - topielce

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: owady

« Dziwny pogrzeb i telefon z zaświatów Papież zemdlał »
Byłem w ogromnym domu. W łóżkach (podobnych do tych ze snu, o wycieczce w góry) leżały jakieś osoby. Matka, w drugim dziecko i w kolejnym chyba ojciec tej kobiety. Coś jednak dziwnego było w tym wszystkim. Nie chcieli wyjść z tych łóżek. Gdy podchodziłem do ich łóżek, nagle, przenosiłem się na bagna przy domu. Okazało się, że patrzyłem na ich śmierć. Wszyscy utopili się w tym bagnie. To było przerażające. Zgniłe ciała, białe oczy. Robaki. Potem, wracałem do pokoju. Podchodziłem do drugiej, trzeciej osoby i znów to samo. Śmierć, ból topienia się i potem już widok żywych trupów wynurzających głowy z bagna. 

Po ostatnim przeniesieniu do pokoju, starszy mężczyzna wstał i chciał przebiec obok otwartej szafy. Kobieta krzyknęła - uważaj! nie wchodź tam. Było za późno. Mężczyzna jakoś wpadł do otwartej szafy, a ja z wielką siłą zamknąłem drzwi. Usłyszałem przeraźliwy ryk. Domyśliłem się, że tak mogę pozbyć się demonów. Najtrudniej było z dzieckiem. Uciekało przede mną. Zwabiłem je, mówiąc, że jego matce dzieje się krzywda. Otworzyłem szafę i wepchnąłem dziecko do środka zamykając drzwi. 

Nastała cisza. W łóżkach były inne osoby. Spały spokojnie, a ja odszedłem.

Obudziłem się bardzo wyczerpany. Jakbym naprawdę walczył z nimi. Może byłem w czyimś śnie i po prostu pomogłem przerwać czyjś koszmar? 

Zapytacie pewnie, czy oglądałem coś przed snem. Nie. Nie oglądam horrorów. Nie czytam takich książek. Nie bawi mnie coś takiego.  

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2014-12-07)« Dziwny pogrzeb i telefon z zaświatów Papież zemdlał »

komentarze

[foto]

1. Podchodziłem do drugiej, trzeciej osoby... • autor: Alexandramag2014-12-05 14:59:22

Czasami wydaje mi się, że śniąc uczestniczymy w snach innych, mamy jakąś wspólną płaszczyznę, gdzie śniący są  w podobnym wymiarze, znajdującym się we wspólnym zbiorze. Moja znajoma z Hawaii, przedwczoraj śniła o trzech demonach. Krzyczała w nocy, bo demony ją dusiły. Czy to przeniesienie ze snu Kahuny?
[foto]

2. :-O • autor: Kahuna2014-12-05 15:46:36

Wiem, że tej nocy pewnie mnóstwo ludzi śniło o demonach. Nawet może i trzech. Nie zmienia to faktu, że zgadzam się z Tobą. Nasze dusze gdzieś wędrują. Trafiają do wspólnej przestrzeni. Od czego zależy co tam robią? Nie mam pojęcia. Ciekawym powiązaniem jest także to, że topielec też się dusi. Ja to wszystko czułem. Trzy demony. Twoja znajoma czuła, że ją duszą. W moim śnie udało się je przepędzić. Ludzie śpiący w łóżkach, mogli spać spokojnie. Ciekawe jak wyglądało to we śnie Twojej znajomej. Może też nagle demony zniknęły? :-)
[foto]

3. moja znajoma... • autor: Alexandramag2014-12-05 15:52:40

Moja znajoma obudziła wszystkich głośnym krzykiem w domu. Wybudzono ją zaraz, żeby uwolnić od sennego koszmaru. Różnica między naszym czasem, a czasem na Hawajach to 13 godzin. Jak u nas jest dzień, to u nich noc, 13 godzin wcześniej.

4. być może masz... • autor: Nierozpoznany#23462014-12-06 06:39:20

być może masz predyspozycje do bycia uzdrowicielem :)
[foto]

5. Uzdrowiciel? • autor: Kahuna2014-12-06 21:43:24

Może.. tylko kto to może stwierdzić? 
[foto]

6. Ty sam!... • autor: Izabela Ewa Ołdak2014-12-09 17:08:01

Ty sam!
[foto]

7. :-O • autor: Kahuna2014-12-10 12:44:22

Pytanie tylko, czy mam leczyć sny czy żywe organizmy... :D
[foto]

8. Zacznij od wyleczenia... • autor: Izabela Ewa Ołdak2014-12-10 13:19:17

Zacznij od wyleczenia siebie...
[foto]

9. makabra • autor: Bogdan Zawadzki2014-12-10 14:00:04

makabryczny sen ...ale podziwiam Cię ... kontrolowałeś, a w zasadzie to kontrolujesz sytuację ... potrafisz stawić czoło zagrożeniom, pokonać je, a w ten sposób możesz również pomóc innym.

Właściwie to zmagasz się (nie raz o tym pisałeś) z istotami "nie z tego świata" ...masz pewne wyjątkowe predyspozycje. To taki dar, który można uznać, że jest pewnym ciężarem, a jednocześnie wymaga opanowania (zimnej krwi) ale i wrażliwości...W tych zmaganiach nie zapominając o potrzebach innych, słabszych niż Ty, musisz jednak liczyć tylko na siebie.

P.S.

Najbardziej ze wszystkiego pasuje mi, to co sugerowałeś Ty i aleksandramag, że mogłeś być w czyimś śnie ...

Pozdrawiam

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)