zdjęcie Autora

22 czerwca 2017

Roman Kam

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Do widzenia czy z Bogiem?

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: bógdomkapłanwnętrze

« Dwie toalety Ciąża »
Ostatni fragment snu przed obudzeniem:
Wiejski dom - stary, przestronny, wysokie sufity, spokojna atmosfera. Rozmawiam z mężczyzną, jesteśmy najwidoczniej zaznajomieni. Opowiadam o jakiś planach, które zamierzam realizować w lipcu. Rozmowa toczy się dalej, kiedy nagle mówię, że odejdę (ucieknę?) w marcu. Czuję się niezręcznie, bo przeczy to temu, o czym mówiłem jeszcze przed chwilą, o lipcowych planach.
Wstaję, biorę niewielki dokument, ma typowe, niebiesko-fioletowe pieczęcie i z tym dokumentem, przechodząc najpierw przez otwarte drzwi z białą, szeroką ościeżnicą typową dla starych domów, wchodzę do drugiego pokoju. Przy niewielkim stoliku przysuniętym do ściany, na drewnianych krzesłach, zajęci rozmową, siedzą naprzeciwko siebie dwaj księża w czarnych sutannach. Wychodzę i domykając drzwi mówię: do widzenia! Po czym orientuję się, że strzeliłem gafę i mówię: z Bogiem! Oddalając się, słyszę jeszcze ich komentarz: - powinien podziękować!

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Dwie toalety Ciąża »

komentarze

[foto]

1. Miał być 7... • autor: Jarosław Bzoma2017-06-22 22:23:32

Miał być 7  z 12 (fiolet to poziom duszy 7) a zdecydowałeś się ostatecznie na 3 (poziom astralu z jego urojeniowością).Wziąłeś cyrograf/uprawnienia z poziomu 7 i wychodząc obniżyłeś wibracje do poziomu 3 bo minąłeś Czarnych( to księżycowe byty które żyją w niskich wibracjach , pilnując astrali tych którzy mają tu jeszcze wrócić , mówią czasem, że nas chronią  przed nimi :) i powiedziałeś do nich wychodząc w kierunku poziomu 3 : Do widzenia z Bogiem :) więc dlaczego się dziwisz, że Czarni spodziewali się od ciebie wdzięczności skoro wzięli cię za swojego podopiecznego?
[foto]

2. Jarku, w końcu... • autor: Roman Kam2017-06-23 01:52:07

... zmusisz mnie do podjęcia zmagań z Twoimi "Krajobrazami mojej duszy..." po to, bym mógł zrozumieć Twój system (mówiąc w uproszczeniu). Czytając tymczasem Twoje komentarze czuję się jednak stropiony, niczym psychiatra z filmu "K-Pax" w obliczu Przybysza. Na dzień dzisiejszy jestem na etapie założenia - a gdyby on miał rację? Gdyby to była prawda? To co? Wstrząs...
[foto]

3. Problem ze śnieniem... • autor: Jarosław Bzoma2017-06-23 23:17:13

Problem ze śnieniem progresywnym polega na tym, że mnie samego to od lat przeraża i fascynuje a od czasu do czasu budzi niedowierzanie. Sporo osób przysyła mi stale swoje sny dlatego wiem, że to działa i ma sens, chociaż przez pewien czas podejrzewałem, że wymyślacie treść snów aby pasowały do moich ustaleń, żeby zrobić mi przyjemność :)
[foto]

4. Jasne... • autor: Roman Kam2017-06-23 23:59:08

... tak jesteśmy skonstruowani, pewnie inaczej nie dawało się nas skonstruować. O tej konstrukcji decydują właściwości gliny z której lepił nas Wszechmocny. Bunt jest wpisany w schemat, więc wszyscy jesteśmy posłuszni. Coś w tym stylu. Jak to się ma do ŚP? Może jesteś wyróżniony, a może przeklęty. Może system znaczeń, który tworzysz, jest tylko sprawnym konstruktem, który posiada paradoksalne właściwości, ale niczego tak naprawdę nie wyjaśnia. Taka sprytna wstęga Moebiusa. Współczuję, mimo, że zazdroszczę - ja się do tego kompletnie nie nadaję. Strachliwy jestem :/
[foto]

5. Czas pokaże :)... • autor: Jarosław Bzoma2017-06-24 07:39:25

Czas pokaże :)
[foto]

6. Prawda... • autor: Roman Kam2017-06-24 09:40:55

...choć przykra.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)