08 grudnia 2011

Beata

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Droga

Kategoria: Sny i wizje

« Odwiedziny (Dziwny sen to był) Ruiny ale w trakcie remontu »
Jadę samochodem,,chcę znależć pracę i po chwili znajduję się w budynku,gdzie kobieta podaje mi miotłę i szufelkę.Wychodzę jednak, na ulicę,która tętni życiem.Jest rozświetlona,wokół pełno kawiarni,restauracji.W oddali dostrzegam znajomą i jednocześnie wypadają mi z paczki papierosy,które pośpiesznie zbieram,są w nich też jakieś niedopałki a jeden jeszcze się tli.Znajoma zbliża się a ja intensywnie myślę jak pozbyć się jej.Zapytała mnie gdzie ja idę,ale ja nie chciałam jej powiedzieć i nie chciałam też,żeby szła za mną.Próbuję zgubić ją skręcając w poboczne kręte uliczki,sama gubiąc się aby po chwili znowu znależć się na tej samej rozświetlonej ulicy.Zatrzymuję się przed kawiarnią,widzę wesołych,bawiących się Cyganów.Przechodząca kobieta zwróciła się do mnie słowami,żebym tam nie wchodziła.Pub z Cyganami zmienił się nagle w autobus do którego już musiałam wejść.Stałam obok Cygana.Poczułam nieprzyjemny zapach z ust a On nagle odwrócił się i patrząc wściekle na mnie zaczął się rozbierać.Widzę,że chce dokonać gwałtu i nagle pojawia się mężczyzna.Nie jest jednym z nich,nie jest pasażerem.Sprawia,że nie czuję lęku,czuję ulgę i uspokajam się.Chcę coś powiedzieć ale widzę już tylko Jego plecy,gdy się oddala.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Odwiedziny (Dziwny sen to był) Ruiny ale w trakcie remontu »

komentarze

1. opiekun w śnie • autor: Nierozpoznany#35272011-12-08 20:17:27

Mnie to się skojarzyło, że chcesz posprzątać w swoim otoczeniu, bo wychodzisz z miotłą na ulicę i to jest chyba ta praca do wykonania Jeszcze tak teraz pomyślałam jakby jakaś agresja była skierowana przeciwko tobie na szczęście miałaś swojego obrońce, który wybawił cię z kłopotów. Nie wiem jak jest w realu to tylko moje odczucia po tym śnie...

2. Wyszłam bez miotły:) mam • autor: Nierozpoznany#23462011-12-08 21:29:06

Wyszłam bez miotły:) mam wrażenie,że ja już właśnie przestałam chcieć jej słuchać.

3. przestalaś sluchać kogoś • autor: Nierozpoznany#35272011-12-08 21:42:09

przestałaś słuchać kogoś w swoim otoczeniu czy tej kobiety, która dala ci miotłę? Acha a jakie masz skojarzenia z tą scenką z tym natrętnym cyganem? Masz jakieś?

4. Dopiero odkrywam sny,więc nie • autor: Nierozpoznany#23462011-12-08 23:03:25

Dopiero odkrywam sny,więc nie wiem,ale myślę,że Cygan i mężczyzna to ta sama osoba.Właściwie to nie wiem,czy to byli naprawdę Cyganie,ponieważ nie widziałam ich w charakterystycznych strojach.Ale napewno inni kulturowo.

5. ja to po przebudzeniu • autor: Nierozpoznany#35272011-12-09 19:03:46

ja to po przebudzeniu jak zapamiętam sen to biorę pod uwagę moje uczucia w tym śnie, wydaje mi się to też ważne no i jak nie znam jakiegoś symbolu to kieruję się intuicją i skojarzeniami, mnie pomaga...

6. Sen ten miałam jakiś • autor: Nierozpoznany#23462011-12-09 22:22:01

Sen ten miałam jakiś czas temu i zapamiętałam po nim wielką ulgę.Dzięki viki.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)