09 marca 2012

Maga

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Droga przez ciemność

Kategoria: Sny i wizje

« Policjanci, poczta i semifreddo Czysta woda »
Schodzę zboczem góry. Widzę ostatni promień słońca i zapada noc. Noc czarna, bez księżyca, bez gwiazd. Słyszę głos, który mnie prowadzi. Nie wiem czy on jest w mojej głowie, czy na zewnątrz. Należy do mężczyzny. Idę za tym głosem zupełnie po omacku, przemierzając Himalaje. Docieram do miejsca nazwanego miastem, choć nie ma tu żadnego budynku i żadnej żywej istoty. To miejsce jest położone najwyżej, jest czarne i wymarłe. Głos mówi, że mam znaleźć źródło. Podchodzę do czegoś, co wygląda jak wejście do jaskini, a przed nim na ziemi widzę pierwsze źródło światła - wygląda jak piękny niebieski kamień podświetlany od spodu. Dotykam tego i budzę się. Miałam wrażenie, że dostąpiłam czegoś nadzwyczajnego.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Policjanci, poczta i semifreddo Czysta woda »

komentarze

1. Odzywam się bo mam • autor: Nierozpoznany#15472012-03-10 11:16:37

Odzywam się bo mam trochę zbieżne z wami sny. Wczoraj mi się śniło,że wlazłam do jakiegoś skarbca. Też jakby w jaskini. Ale tam było bardziej żółto a może raczej złoto.
Z poprzednimi snami też mam zbieżnie bo było,że dostaje jakiegoś mmsa i go otworzyć nie mogę a wcześniej zmarła ciotka znowu ale inna . No to nie wiem co mi się tak śni? Może jak się tak ludzie na jednym portalu znajda to się wytwarza jedno pole morfogenetyczne.Mnie też o tym uczyli trochę przed tym jak Wojciech Jóźwiak zaczął opisywać ten temat w Tarace.

2. Ponoć jest możliwe, by • autor: Nierozpoznany#57272012-03-10 21:05:34

Ponoć jest możliwe, by śnić te same sny. Ale ten sam sen a podobny to duża różnica. Mnóstwo ludzi przecież śni, o tym że gonią ich bandyci, kobiety często śnią o mężczyźnie w ciemności. Jednak moim zdaniem to sny osobiste. Któż może wiedzieć, jak to jest naprawdę?

3. Nikt nie wie z • autor: Nierozpoznany#15472012-03-11 12:44:53

Nikt nie wie z całą pewnością jak to jest,ale tu jest jakieś dziwne połączenie. Tacie śniła się zupa a tu też było o zupie. Podłączył się naprawdę:)On nie musi mieć kompa czyta bez urzadzenia.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)