05 września 2011

Nefri5

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Drugi świat

Kategoria: Sny i wizje

« Bezwarunkowa uległość Latanie »
Jestem na odkrytym basenie. Pływam w nim, niby w jakiś zawodach na czas. Następnie widze dalej inny basen, postanawiam wejść do niego. Wchodze. Jest bardzo głęboki, jednak to mnie nie przeraża a zaciekawia. Widze na dnie ludzi kąpiacych się, zażywających leczniczych kąpieli, zdrowotnych. Tak jakby był tam drugi świat, tyle,że pod wodą. Jednak można tam normalnie oddychać.Myślę,że i mnie taka lecznicza kąpiel się przyda. Nurkuję. Jednak jest tak głęboko, że brakuje mi powietrza. Wypływam na powierzchnię. Patrzę na dno i chcę tam dotrzeć.Jest ze mną szwagier męża. Prosze go żeby ze mna popłynął. Mówi,że on nie wchodzi bo nie umie pływać. Postanawiam się hiperwentylować,żeby zwiększyć dotlenienie. Po chwili nurkuje dopływam do dna, ale tylko go dotykam i wypływam. Jestem zadowolona i dumna z siebie,że chociaż tyle mi się udało. Myślę,że jak potrenuje to uda mi się tam zostać dłużej.
Drugi sen bardzo podobny. Ten sam basen. Pokazuje go mężowi i mówię,że spróbuje znowu dotrzeć na dno. Widze ludzi na dnie i wynurzających się na powierzchnię jakby kończących kurację. Chcę zanurkować. Nagle czuję, że podemną jest błona, galareta,śluz, czerwony uniemożliwiający nurkowanie, przedostanie się na dno. Pokazuję mężowi w ręku tę dziwna substancję. Myślę,że to może żurawina jakiś owoc leczniczy. Niezadowolona wychodze z basenu.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Bezwarunkowa uległość Latanie »

komentarze

1. prosze o interpretację • autor: Nierozpoznany#82712011-09-07 13:59:05

2. lecznicza kąpiel • autor: Nierozpoznany#35272011-09-07 19:53:56

To co zwróciło moją uwagę w tym śnie to fakt, że sama chcesz zażyć leczniczej kąpieli, mimo iż pływasz w tym basenie, chcesz się dostać głębiej by uzdrowić się (?) tylko nie wiem przed czym? To tak jakbyś chciała zrzucić skórę, pożegnać to co stare i zacząć coś od nowa, gdy dokona się oczyszczenie (twych uczuć, emocji?)Za pierwszym razem dotykasz dna (może jesteś świadoma problemu)? Za drugim trafiasz na opór, ta błona to dla mnie symbol granicy, której nie przekraczasz, by móc zacząć coś nowego...Ta kąpiel w basenie może oznaczać niewykorzystanie w całości energii seksualnej... Zauważyłam, że mężczyźni w tym śnie mają blokady, zahamowania przed energią seksualną (nie wchodzą do wody)może tu jest "pies pogrzebany"?

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)