zdjęcie Autora

07 października 2014

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Drzwi do piekieł i strusie

Kategoria: Sny i wizje

« Objaśnienia po angielsku Lew uwięziony »
Pierwszy sen tej nocy był krótki. Był mrok, zobaczyłem drzwi, otworzyły się, prawie przez nie przeszedłem... Obudziłem się z krzykiem przerażenia. Tam było zło w czystej postaci. 

Drugi sen wynagrodził mi pierwszy. Szedłem jedną z ulic w moim mieście. Zobaczyłem w przydomowym ogródku strusie. 3 sztuki. Patrzyły na mnie z zaciekawieniem łyse głowy o wielkich oczach... Zatrzymałem się i przez chwilę przyglądałem się im. Zerwałem jakąś dziwną roślinę i chciałem ją im dać do zjedzenia. Odsunęły się od płotu (pomiędzy nimi a płotem była woda - jakby celowo, żeby nie dochodziły do płotu). Słyszałem szepty. Myślałem, że to ludzie, którzy idą po ulicy, tylko że nikogo nie było w pobliżu. Rzuciłem więc tę roślinę strusiom i, ku mojemu zdziwieniu, usłyszałem ich "rozmowę" :

"... mmm... co on nam tu dał? myślisz, że to jadalne? ciekawe czy smaczne..."

Oczywiście strusie nie mówiły. Słyszałem ich myśli. Patrząc na nie z zaciekawieniem, urwałem drugą roślinę i w myślach powiedziałem, że nie zrobię im krzywdy. Spokojnie podszedłem do płotu i podałem już same liście zerwane z łodygi. Zjadły ze smakiem, wciąż "gadając." Nie pamiętam już, co mówiły, ale to był nieustający dialog między nimi. Po chwili jeden z nich przeszedł przez płot i zaczął z bliska przyglądać mi się wielkimi oczami. Jedna dziwna sprawa, to ich nogi. Były jak nitka. Dokładnie tak jak piszę. Ciało i reszta - normalne, ale nogi były z jednej czarnej kreski. Jakby czarna nitka. Nic więcej. 

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: ()« Objaśnienia po angielsku Lew uwięziony »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)