15 września 2011

MadziaAJ

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Dziadek i Chłopak uwięziony w Jaskini

Kategoria: Sny i wizje

« Krew i murzynka Urwisko »
Sen miałam dziś nad ranem.

Siedziałam w pokoju i malowałam farbami (wieczorem rzeczywiście malowałam scenografię do przedstawienia) i wydawało mi się, że ktoś chodzi po korytarzu. Zaniepokojona i trochę wkurzona postanowiłam zobaczyć, co tam łazi i nagle przede mną, ni to z gruszki, ni z pietruszki, pojawił się mój zmarły Dziadek. Byłam przerażona, zaczęłam krzyczeć i chciałam uciec, ale on złapał mnie z obydwie ręce i po chwili staliśmy na korytarzu. Przytulił mnie, zaczął głaskać po głowie, prosił bym się uspokoiła, bo on mi nic złego nie zrobi. Powiedział, że już niedługo wszystko będzie w porządku. Zaczęliśmy rozmawiać. Powiedziałam mu, że często czuję, że ktoś stoi obok mnie i słyszę kroki. Powiedział mi, że to on i że w ten sposób mnie chroni, by nic złego mi się nie stało.

Nagle sceneria się zmienia na coś w stylu planu filmowego, ale potem okazuje się, że to dzieje się naprawdę. Ja i jakiś Chłopak (chyba Narzeczony) chodzimy po górach. Nie wiem dlaczego, ale musimy przejść przez wąską jaskinię. Najpierw wchodzi on i się klinuje. Wzywam pomoc, a kiedy przybywają ratownicy, mówią mu, że musi iść dalej, bo nie ma odwrotu. Wchodzę za nim, bo nie chcę go puścić samego. Czołgamy się, jest ciemno, a kiedy docieramy do światła, okazuje się, że przed nami koniec drogi. Zastanawiamy się czy skoczyć, ale ściana skalna jest bardzo wysoka, a na dole jest ziemia - zółta z brązowymi plamami. Ratownicy i jacyś ludzie ciągle nas obserwują. Boimy się, ale postanawiam skoczyć, on leci za mną. Kiedy już wydaje mi się, że się zabiję - wpadam do wody. I w tym momencie się obudziłam.

W tym czasie SAM wyłączył się też telewizor, który był włączony przez całą noc. Wystraszyłam się i pomyślałam, że to Dziadek go wyłączył i poszłam znów spać.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Krew i murzynka Urwisko »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)