25 lutego 2012

Nikea

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Dziewczynka z" syndromem poalkocholowym"

Kategoria: Sny i wizje

« Na lotnisku-sen taty Wycieczka-sen taty »
Spaceruję po łąkach , już zapadł wieczór , kieruję się w stronę głównej drogi.Dochodzę do niej, orientuję się że jestem na dużym zakręcie na środku siedzi mała czarnowłosa dziewczynka w białej sukience .Podchodzę do niej i chce wziąść ją na ręce , spoglądam na jej twarz i mówię - to dziecko z syndromem poalkoholowym -unoszę ją i chce odejść po czym jakiś mężczyzna mówi -musisz uruchomić procedurę adopcyjną nie możesz jej tak zabrać ona ma brata i podsuwa mi dokumenty adopcyjne z mnóstwem wypełnionych rubryk i wskazuje wolne miejsce na mój podpis .Postawiam zawiedziona dziewczynkę na drodze i odpowiadam - nie mogę jej adoptować bo nikt mi na to nie zezwoli ze względu na mój tryb życia i stan cywilny.
Jestem pewna i w pełni świadoma we śnie że muszę odmówić adopcji , choć bez zastanowienia chciałam zabrać to dziecko i zaopiekować się nim mimo defektu z jakim się urodziło.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Na lotnisku-sen taty Wycieczka-sen taty »

komentarze

1. Ja ci powiem,że Ty • autor: Nierozpoznany#15472012-02-27 15:05:22

Ja ci powiem,że Ty dobrze myślisz. Jesteś przewidująca nawet we śnie. Koleżanka miała taką sytuację chciała adoptować chorą Wisię,które miała brat starszego.To nie dość,że ją sprawdzali ze wszystkich stron to jeszcze powiedzieli,że rodzeństwa nie można rozdzielać i musi adoptować dwoje:( Jeszcze jak zobaczyła jak ta mała się wścieka,rzuca się po podłodze i wali rekami i nogami (to widocznie z tego syndromu alkoholowego)to całkiem jej przeszło. A mała ze złości jeszcze kupę walnęła:(

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)