zdjęcie Autora

16 maja 2016

Helka

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Atakujący dzik

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: zwierzę groźne

« Wycieczka i bursztyn Wirująca energia »
Szłam skrajem lasu. Za zakrętem odsłonił się pusty teren po wycince drzew. Zobaczyłam myśliwego polującego na dzika. Zeszłam z drogi, by nie stać się przez przypadek ofiarą przerażonego, uciekającego zwierzęcia.
Nagle dzik przeszedł do ataku. Ruszył na myśliwego, więc ja przezornie zaczęłam biec w innym kierunku, żeby się od nich oddalić.
Wbiegłam na inną przecinkę, gdzie niestety były całe stada dzików goniących innych ludzi. Jeden z nich rzucił się w moim kierunku. Uciekałam klucząc, pewna, że zdołam się od niego uwolnić, ale był szybszy i dogonił mnie. Gdy już był przy moich nogach, nagle zmalał, a ja przestałam czuć strach. Pochyliłam się i pogłaskałam go. Czułam wibrującą energię zwierzęcia w dłoni - mój dotyk go uspokoił.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2016-05-17)« Wycieczka i bursztyn Wirująca energia »

komentarze

[foto]

1. Seria • autor: Helka2017-12-17 22:20:36

W ciągu ostatniego tygodnia dwukrotnie śniłam identyczny motyw. Akcja dzieje się na leśnej polanie.
W pierwszym śnie pojawił się dzik, właściwie locha z młodymi, której się bardzo bałam. Spodziewałam się ataku, jednak ona przeszła spokojnie obok moich stóp. Bardzo wyraźnie poczułam jej akceptację dla mnie.

W drugim śnie zobaczyłam na brzegu polany niedźwiedzia oraz jelenia, zmierzającego w moją stronę. Czułam, że weszłam na ich terytorium. Nie wiedziałam, gdzie się schować przed jeleniem i jego groźnymi rogami, ale on podszedł do mnie spokojnie i z tą samą pozytywną akceptacją, którą poczułam w poprzednim śnie. Niedźwiedź zajmował się swoimi sprawami i tylko obserwował mnie spokojnie z oddali.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)