28 listopada 2011

Dominika Dayam Szczeplik

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2517)

Dzwony spadaja z nieba

Kategoria: Sny i wizje

« Monstrancja Suknia slubna. »
sniło mi się że żelazne dzwony spadaly z nieba. Byłam na jakiejs otwartej przestrzeni, coś w rodzaju pustyni, plazy bez wody. unikałam tych dzwonów, uwazalam żeby na mnie nie spadły.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Monstrancja Suknia slubna. »

komentarze

1. dzwony-symbol • autor: Nierozpoznany#23782011-11-28 14:24:27

czy ktos wie co oznacza symbol dzwonu? ktoś miał sen z dzwonami?

2. zwariowane dzwony • autor: Nierozpoznany#20232011-11-29 00:08:02

Jak wyczytałam w jednym z senników, gdy we śnie widzisz dzwon to oznacza, że "porwiesz się na coś, co się nie uda". Jesteś na pustyni/pustkowiu/plaży, a to z kolei oznacza że "będziesz zmuszony wyrzec się nawet niezbędnych rzeczy", "troski i zmartwienia", ale też "zapowiada się wiele urozmaiceń".
I co z tego wynika? Moim skromnym zdaniem masz w głowie wielkie plany i marzenia, których nie jesteś jeszcze w stanie osiągnąć lub których osiągnięcie sprawiłoby Tobie więcej kłopotów niż pożytku. Spadające z nieba dzwony skutecznie utrudniają Ci realizację zamierzenia. Unikasz ich, ale w ten sposób tracisz czas na samo unikanie. Najprawdopodobniej stracisz jakąś wielką (w Twoim mniemaniu) szansę, ale to nic, bo niebo, które symbolizuje "kompensatę za niepewność w życiu", da Ci jeszcze możliwość spełnienia marzenia, celu, planu - zwał, jak zwał - ale niekoniecznie tego, którego się uczepiłaś. Musisz jednak poczekać, dlatego podświadomość, intuicja, czy co tam chcesz, wywiodło Cię na pustkowie, na którym jesteś sama, "walcząca" z walniętymi dzwonami. Musisz się zatrzymać, pomyśleć, dorosnąć, pokonać kilka przeszkód - głownie w Twojej głowie, stać się bardziej pewną swoich możliwości i świadomą swoich ograniczeń. Ważne jest też podejście, bo pewnie se myślisz, jaka z Ciebie cwaniara, bo jesteś sprytniejsza od tych dzwonów, udaje Ci się ich uniknąć. Jednak tak naprawdę to one bawią się z Tobą i dopóki będziesz się z nimi bawić, to nie osiągniesz tego, o czym marzysz. Chociaż ta "zabawa" może Cię w jakimś stopniu doświadczyć, urozmaicić życie. Może potrzebujesz takich uników, by pokrętną drogą trafić tam, gdzie Twoje miejsce?

3. do MAdziaJ • autor: Nierozpoznany#23782011-11-29 14:13:53

Dziekuję za bogatą i ciekawa interpretację:). byc może tak jest. a gdzie wyczytałaś interpretacje dzwonu? ja wolę nie zaglądac do byle jakich żródel interpretacyjnych, bo nie mam zaufania do nich. rzeczywiście jestem na etapie, kiedy moje plany sa nieosiągnięte, nie wynika to jednak ze mnie. byc może to rzeczywiście tak jest, że jeszcze trzeba poczekac na realizacje. Intryguje mnie natomiast suknia ślubna, bo po dzwonach w tym samym snie pojawiła się. Była moja i ja załozyłam, uszyta na zamówienie na mnie. Może właśnie chciałabym wyjśc za mąż-i to jest to o czym mówia dzwony że jeszcze nie jest na to czas... Dziekuję Ci bardzo serdecznie za interepretację . Pozdrawiam:)

4. do dayam • autor: Nierozpoznany#20232011-11-29 14:46:48

Interpretację wyczytałam w senniku internetowym (http://www.sennik.biz/), ale ja do moich "interpretacji" podchodzę bardziej intuicyjnie i to co Ci napisałam wynika z tego, jak czuje ten sen - to, w jakim teraz jesteś miejscu nie jest przypadkowe, a i przeszkody - te spadające dzwony - też wskazują na to, że nie tedy droga, zajmują Cię byś sobie jeszcze to wszystko przemyślała. Co do sukni ślubnej - być może i chcesz wyjść za maż, ale od chcenia do zrobienia długa droga. Z opisu sukni wynika, iż jesteś raczej tradycjonalistką przywiązana do symboli - biel, koronka itd. To dobrze, bo dla każdej panny młodej suknia to ważna rzecz. Suknia była szyta na miarę przez krawcowa, a wiemy, że to trochę trwa, więc przed podjęciem decyzji (nie wiem czy to chodzi o ślub czy o Twoja kobiecość) trzeba się przygotować. Być może te utrudniające dzwony na pustyni wskazują, że jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia celu, ale nie powinnaś się spieszyć, robić czegoś na pokaz i być może bardziej skupić się na sferze duchowej niż tej zewnętrznej.

5. aaa • autor: Nierozpoznany#20232011-11-29 14:49:51

a to niebo jest obietnicą spełnienia marzeń, więc wiesz, odrobina cierpliwości i pracy nad sobą, i będzie git ;)
[foto]

6. Przyszlo mi do glowy • autor: ALiv2011-11-29 16:25:18

Przyszlo mi do glowy czytajac to, ze dzwony zawsze oglaszaja wazne wiadomosci i wielkie wydarzenia - moze twoja podswiadomosc chce ci przekazac cos bardzo waznego, ale ty unikasz tej wiadomosci (jak tych dzwonow), bo obawiasz sie, ze spadnie to na ciebie jak tona olowiu?
Tak mi przyszlo do glowy - na logike;)
Albo - jesli te dzwony sa milczace i jakby zepsute, to moze nie swietowalas/docenilas czegos tak jak uwazasz ze powinnas i teraz cie to meczy.

7. dzwony cd • autor: Nierozpoznany#23782011-11-29 22:52:48

do MAdziAJ: no właśnie w tych sennikach czasem zupełnie co innego tłumacza niż to co np. czytam u P. Jóżwiaka. Np u W. Jóżwiaka wyczytałam: strój koloru białego we śnie- zależy na kim się śni oznaczą śmierć tej osoby. miałam biała suknię, być może duża przemiana-umiera moje stare ego, czy powłoka zewnętrzna, czy stara ja, aby stać się kimś innym, zacząć jakby drugie życie.

Do ALiv: Dziękuje równie serdecznie za pomysł:). to tez ciekawe co napisałaś/eś. może te dzwony mają właśnie obwieścić nową przemianę, może trzeba je użyć, tylko ja nie wiem co z nimi zrobić w tym śnie, a może wziąść i zadzwonić właśnie?

Cieszę się że mi pomogłyście:).

8. dzwony cdd • autor: Nierozpoznany#20232011-11-30 14:30:54

Dlatego też ja się tylko posiłkuję tymi sennikami. Bez względy=u na to kto i w jaki sposób interpretuje - czekają Cie zmiany, tylko niekoniecznie takie jak byś chciała, co nie znaczy, że na gorsze. Będziesz też musiała trochę popracować, by to się stało. Pozdrawiam:)

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)