zdjęcie Autora

16 sierpnia 2011

Alicja

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Ekipa ratunkowa wróżek

Kategoria: Sny i wizje

« Koszmar Meduza na prawej dłoni »
Zachęcona snem viki o wróżkach opisuje swój śniony chyba z1,5 roku temu. Nic z niego nie rozumiem:(
Lecę sobie spokojnie samolotem wiem ,że jestem w środku a na zewnątrz obserwuję jak podlatuje ekipa ratunkowa wróżek z pontonem.Wyciągają mnie z samolotu i ładują do pontonu w powietrzu.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Koszmar Meduza na prawej dłoni »

komentarze

1. moje zdziwienie po przebudzeniu • autor: Nierozpoznany#15472011-08-16 13:04:02

moje zdziwienie po przebudzeniu było wielkie. wyglądało na to,że jest to sen pozytywny. Ale przez ostatni czas nic pozytywnego się nie działo. Wręcz przeciwnie:( Jeśli to o uczuciach to jestem tym bardziej zdziwiona bo nie miałam czasu nawet o tym myśleć. Ale dobrze, jak by tłumaczyć ten sen po mojemu(biorąc pod uwagę to co napisaliście do snu viki o wróżkach) to należy spokojnie robić swoje a wróżki jak mają przylecieć to przylecą:))Jako ten rycerz na białym koniu;)Podoba mi się ta koncepcja!!:))

2. wróżki i samolot • autor: Nierozpoznany#35272011-08-16 20:13:55

Wiesz co, w twoim śnie o wróżkach chyba chodzi o coś innego. Przesiadka z samolotu do pontonu (to jakaś zmiana w twoim życiu) i to, że „ratują” cię wróżki w powietrzu to chyba jakaś wskazówka. Ten ponton kojarzę z kołem ratunkowym, jakbyś miała skorzystać ze swojego intelektu, może chodzić o komunikację (porozumiewanie się), bo żywioł powietrza odpowiada za te cechy. Także może chodzić o zdobywanie wiedzy (może edukację?). Wróżka to osoba przepowiadająca przyszłość, podpowiadająca, którą najkorzystniejszą „opcję”, możliwość w życiu wybrać więc to jest chyba podpowiedź twoich pozytywnych „cech”.

3. tak myślisz? Może masz • autor: Nierozpoznany#15472011-08-16 21:13:43

tak myślisz? Może masz rację. Trochę mnie zmartwiłaś bo miałam nadzieję,ze się jakaś bajka szykuje:( choć kto wie sporo mi się ten rozwód i poród śnił :)))i bilet kupowany -ale to chyba znaczy,ze na to muszę jeszcze trochę poczekać;) Nie szkodzi ja mam plany,niech mi nikt nie przeszkadza:)))Zmartwiłam się ,ze ktoś mnie z podróżowania chce wykolegować:(ale dobre wróżki to chyba wiedza co robią
A co do edukacji to sama się na nią skazuje. Nie cierpię się uczyć ale uwielbiam się rozwijać:)) Może ten coaching to dla mnie dobry? A dlaczego u mnie ma się to tyczyć nauki a u ciebie uczuć?

4. i jeszcze wam powiem • autor: Nierozpoznany#15472011-08-16 21:31:26

i jeszcze wam powiem jak już wlazłam na linię:))Sniło mi sie jakis czas temu,że moim znajomym państwu W. urodziło sie dziecko i nikomu o tym nie powiedzieli:/Dziwne to bo są małżeństwem wiec się zastanawiałam co to znaczy?Już kiedyś wyśniłam poród ich pierwszego dziecka jak byli w stanach. Ze dziecko ok a ona jakis problem i opadła jej szczeka(mnie też zresztą) Dzisiaj idę sobie idę coś załatwić a tu stukam w drzwi obok :)) no jaja może to jest to dziecko??

5. bo u mnie w śnie • autor: Nierozpoznany#35272011-08-16 21:49:18

profesor przy wróżbie mówił, że nie ma szczęścia w miłości i na ten "problem" wróżka stawiała karty (w śnie). To był główny motyw tego snu, a u ciebie edukacja, bo z żywiołem powietrza związany jest znak Bliźniąt i to także m.in zdobywanie wiedzy, edukacja, dlatego tak.

6. coś kombinujesz mocno z • autor: Nierozpoznany#15472011-08-16 22:01:51

coś kombinujesz mocno z tymi wyjasnieniami:/ ale tak jak mówie edukacja tez może być. dość mam brata upierdliwego,jeszcze jakby sie jakis inny upierdliwiec trafił to ani zipnę:(
Itak wiem,ze na tapecie jest 2 bo mi sie śniło:)))ale nie wiem kiedy.

7. u ciebie nie ma • autor: Nierozpoznany#35272011-08-16 22:15:50

motywu "miłosnego", a te cechy które wypisałam wcześniej przypisywane są żywiołowi powietrza. Sen jest sprzed 1,5 roku, czyżby w tamtym czasie zapowiadał przyszłą "love story"?

8. odk viki • autor: Nierozpoznany#15472011-08-18 14:37:36

a czemu by miało być inaczej,przecież sny bywają z długoterminowym terminem realizacji:)) zniechęcaczy do wszystkiego mam dość do okoła a potem ja muszę ich ratować jak mają doła:( dobrze że są książki pozytywne:)) bo by mnie ludzie wyjedli energetycznie

9. do viki cd • autor: Nierozpoznany#15472011-08-18 14:43:35

patrzysz przez swoje filtry pozatym:) dlatego każda wróżba może być zniekształcona bo wróżący patrzy przez swój filtr w myślowy. Przecież czytałam na ten temat,badacze to stwierdzili

10. ODP. DLA ALI • autor: Nierozpoznany#35272011-08-18 16:55:54

Mam prawo do swojej interpretacji czyjegoś snu na tym portalu, możesz się z nią nie zgadzać, dobrze by było jednak ją uszanować. Piszesz: „a czemu by miało być inaczej, przecież sny bywają z długoterminowym terminem realizacji:)) zniechęcaczy do wszystkiego mam dość do okoła a potem ja muszę ich ratować jak mają doła”.
Nie jestem typem „zniechęcacza”, a sen nie jest o tym, byś ty kogoś ratowała, tylko tobie podają wróżki kolo ratunkowe. Więc po coś to robią. A jeśli chodzi o filtry, to wiem przez jakie ja patrzę, natomiast tobie polecam artykuł „Jak zweryfikować interpretację snu” R. Palusińskiego i notka „Wycofać projekcję co to znaczy” Może znajdziesz coś dla siebie i przyjrzysz się swoim „filtrom”.

P.s. A jeśli chodzi o wróżki i wróżby, czasami korzystam z ich usług, dodatkowo prezentuję następny sen z dzisiaj o wróżkach. Pozdrawiam i milej „lektury” życzę :)

11. no masz prawo masz • autor: Nierozpoznany#15472011-08-18 23:01:15

no masz prawo masz prawo do interpretacji. dzięki za podpowiedzi:)i artykuł. Ale ja się denerwuje jak mi ktoś mówi,że coś jest na pewno takie.Nic nie rozumiem dalej,że niby co? Niby edukacja ma mnie uratować? Przecież ja już wyedukowana jestem. Ile lat można się edukować? Nie koło ratunkowe podały tylko cały ponton:)A z wróżeniem nic wspólnego nie miały. To były wróżki takie jak w bajkach:) W zwiewnych sukieneczkach i w ogóle fajne.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)