22 marca 2012

Nadia

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Farby, pochodnia i lama

Kategoria: Sny i wizje

« Kościół koptyjski Pokój z balkonem na ostatnim piętrze »
Przekładałam do pudełek nadmiar farby - pomarańczowej i czerwonej - która została na białych kartkach. (W rzeczywistości do drugiej w nocy drukowałam sitodrukiem na koszulkach i używałam tych kolorów). We śnie też była noc, a ja zabrałam się za sprzątanie po tej rzeczywistej robocie:)
Gdy sprzątałam farby, przez okno na tle nocnego nieba zobaczyłam mężczyznę z pochodnią. Szedł wysoko nad ziemią, przez powietrze. Pomyślałam, że pewnie niesie ogień dla królowej, bo niedaleko jest przecież ta "słowiańska impreza". Słyszałam jej odgłosy. Rozpoznałam zespół Świetliki i Marcina Świetlickiego, który melodeklamował nazwiska absolwentów jakiejś ASP. Zapamiętałam jak mówił: "a teraz wszystkim znana Marta Światłowska i jej siostra Kasia Światłowska".

Tej nocy śniłam też, że w suficie miałam drzwiczki na strych i przez te drzwiczki do pokoju przyszło zwierzę - lama. Miała ciemnobrązowy grzbiet i jasne nogi. Byłam zdziwiona i ucieszona, że nic się jej nie stało, jak skakała z wysoka. Lama chciała wyjść drzwiami. Wydawała mi się dzika, ale pozwoliła bym do niej podeszła. Objęłam ją za szyję, przytuliłam się do jej pyska, a ona, gdy się do niej przytulałam, gwizdała. Potem poszła. A ja przy tych drzwiczkach na suficie postawiłam drabinę, żeby następnym razem mogła sobie bezpiecznie do mnie zejść.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Kościół koptyjski Pokój z balkonem na ostatnim piętrze »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)