zdjęcie Autora

05 czerwca 2020

Łukasz Ślączka

Fer Broca, mistrz sztuki przekraczania granic

Kategoria: Nowy szamanizm
Tematy/tagi: nowy szamanizm

Witam! Nazywam się Łukasz i moja podróż z duchowością zaczęła się ładnych parę lat temu od medytacji. Potem miałem przyjemność poznać Tantrę oraz pokochać jej filozofię i nauki. W ostatnich miesiącach miałem wielką przyjemność i honor poznać oraz stać się uczniem szamana, Fer Broca.

„Fer Broca to pochodzący z Meksyku mistrz sztuki przekraczania granic. Uzdrowiciel, autor, szaman i wykładowca, który od 20 lat dzieli się wiedzą przodków i głęboką świadomością.

Jako część swojej misji, zbiera i przybliża wiedzę naszych przodków i sprawia, aby była dostępna dla swoich uczniów, rozwijając ich świadomość i praktykując tajniki życia.”

To przetłumaczyłem z jego strony. Moimi słowami dodam, że to wspaniały, cudowny człowiek, a jego nauki mają tyle magii, głębi, a do tego są bardzo przystępne i zrozumiałe. Ma prawdziwy dar tłumaczenia wiedzy jednego wymiaru na drugi oraz szerzenia ogromnego spokoju ducha i miłości.

Dlatego też moim docelowym marzeniem jest sprowadzenie go do Polski, aby mógł i tutaj prowadzić swoje warsztaty. Oczywiście w obecnej dobie pandemii jeszcze nie jest to możliwe, ale uczestniczyłem już w kilku jego kursach i warsztatach online, które robi przez zoom i również działają świetnie.

Chciałbym zaproponować współpracę. Przez ostatnie 10 lat mieszkałem w Hiszpanii, a więc nie mam wiele kontaktów w Polsce, dlatego piszę do was. Myślę, że możemy wszyscy na tym skorzystać, bo to wspaniały nauczyciel, a jego wiedzę jak najbardziej warto szerzyć.

Fer zaproponował, aby zorganizować godzinną darmową konferencję, abyście mogli go poznać i przekonać się na własne oczy i uszy, co za niesamowity z niego człowiek. Dzień możemy wybrać razem. Ja działałbym jako tłumacz.

Jeżeli z Wami rezonują jego słowa i chcielibyście dowiedzieć się więcej, to możecie mnie tu znaleźć:
lukaszslaczka@gmail.com
whatsapp: 0034674488850
tel. i whatsapp: 578613023

Chciałbym połączyć się z ludźmi z otwartym sercem, umysłem i dużą świadomością. Mam nadzieję, że to będzie dla nas początek kroczenia wspólną ścieżką. Dziękuję za Wasz czas i ślę Wam dużo pozytywnej energii, miłości i spokoju.

Ściskam ciepło,
Łukasz Ślączkahttps://youtu.be/tkXTR3AJY7s


https://youtu.be/3Ukqci3MCzY


https://youtu.be/t8GQ3bOwu7k


Korekta przez: Wojciech Jóźwiak (2020-06-05)


komentarze

[foto]

1. Darmowe konferencje online z Fer Broca • autor: Łukasz Ślączka2020-06-05 18:59:52

Już za niecałe dwa tygodnie - po 20 czerwca (najpewniej w środę lub czwartek) odbędą się dwie godzinne konferencje (45min mówi Fer, 15min na pytania) poprzez zoom.

Również jest już fanpage Fer Broca, na którym codziennie zamieszczam nowe treści i informacje:

https://www.facebook.com/FerBrocaPolska/

Napiszcie do mnie, jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcejPozdrawiam całym sercem,
Łukasz

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)