zdjęcie Autora

23 października 2014

Alexandramag

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Figurki ze złota

Kategoria: Sny i wizje

« Obrona przed wtargnięciem Guz mózgu »

Byłam w nieznanej miejscowości. Szłam przez plac za mężczyzną i kobietą. Mężczyzna był bardzo niski. Wydawało mi się, że ich znam. Na placu stała duża reklama informująca, że w moim mieście rodzinnym warto kupić jakieś produkty. Idąca przede mną para - weszła do sklepu. Weszłam za nimi. W sklepie po jednej stronie były do sprzedaży ciasta, a po drugiej - suplementy diety. Mężczyzna kupił roladę z kremem. Ja zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniego leku, suplementu, ale w końcu  kupiłam takie samo ciasto, jak ten mężczyzna. Później okazało się, że mój kolega G. ma do sprzedaży dwie figurki ze złota.

Figurki były w dobrej cenie, ale nie miały żadnej wartości. Kupiłam te dwie figurki i schowałam do torebki. Później zaczęłam wyjmować figurki z torebki i okazało się, że mam ich już prawie trzydzieści.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: ()« Obrona przed wtargnięciem Guz mózgu »

komentarze

[foto]

1. Strony • autor: Alexandramag2014-10-27 17:14:53

Ciasto w sklepie leżało po lewej stronie, suplementy diety po lewej. Do wnętrza sklepu ustawiona byłam przodem. Figurki ze złota przypominały mi misie. Wyglądały jak czekoladowe figurki zawinięte w złotka. Były jednak ze szczerego złota. Znajomy G. ze snu rzeczywiście zajmuje się handlem złotem. Krótko po śnie udałam się w moje rodzinne strony.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)