zdjęcie Autora

28 maja 2012

Alexandramag

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Grzyb

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: grzybobraz

« Powódź Głowa węża »
Znalazłam świecący grzyb, który był prawdopodobnie rydzem. Grzyb był na bardzo wysokiej nóżce. Zerwałam go i trzymałam w ręce. To wszystko obserwowały dzieci – dwoje małych – około 6,7 letnich. Grzyb rósł przy jakiejś bramie. Brama prowadziła do starego parku. W mojej ręce grzyb zaczął świecić fluorescencyjnie - turkusowym światłem.
We śnie widziałam sztuczne zęby – były to chyba 3 zęby, ale nie znajdowały się w szczęce. Nie były to ładne zęby, tylko jakieś szare, żółte.

11.2011 r.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Powódź Głowa węża »

komentarze

1. zjedz grzyba;) • autor: Nierozpoznany#82422012-06-19 16:21:43

Następnym razem zjedz grzyba i przejdź przez bramę:)
Turkusowy to połączenie zielonego i niebieskiego, czyli mądrość natury, mądre życie, zgodne z rytmem świata + wiedza, dystans, duchowość.
I to wszystko od rośliny mocy. I obietnica tego, co jest za bramą.

Z zębami nic mi nie przychodzi do głowy, ale liczba trzy symbolizuje wyższe, "boskie" światy. Czwórka jest przeznaczona ludziom. Ty z obserwującymi dziećmi też jesteście trójcą.

2. ważne decyzje • autor: Nierozpoznany#82942013-08-11 20:05:40

Witam,
Jestem uczestniczką kursu interpretacji snów (http://ezoteryczneporady.pl/interpretacja-snow-kurs/)i niżej moja interpretacja snu:
Sen ma dla mnie dwojakie znaczenie – pierwsze bardzo uduchowione, mówiące o stanie psychiki i możliwości przejścia do innego etapu życia, które nie koniecznie będzie nowością, może jakiś powrót do dobrze znanego, wcześniej pozostawionego sposobu życia, a może jakaś dawna miłość. Podświadomie czuje Pani, że ktoś bacznie obserwuje to co Pani wybierze, ale nie zamierza udzielać rad. Pani jeszcze nie zdecydowała czy to będzie dobra zmiana i nie wie co ma wybrać, ma Pani obawy.
Drugie znaczenie jest bardziej „dosłowne” – chodzi o zdrowie „zdrowy jak rydz”, kolor turkusowy grzyba – zbliżony do koloru czakry serca – i możliwe choroby związane z tą okolicą, zęby w tradycyjnym ujęciu też oznaczają chorobę, szczególnie te nie najładniejsze. Może sen to przestroga przed chorobą.
[foto]

3. Dziękuję EwaK • autor: Alexandramag2013-08-13 17:25:41

Już jakiś czas upłynął od czasu śnienia tegoż snu. Wydaje mi się, że wszystko w tym śnie było dla mnie ważne. Byłam wtedy w innej przestrzeni niż obecnie. Ta brama, przejście do czegoś innego. Teraz mieszkam w innej miejscowości. Grzyb świecący - no cóż... Wiele już od tamtego czasu się wydarzyło, nie mniej jednak końcówka snu - te zęby, to jednak było odejście w krótkim czasie członka rodziny i być może to jego choroba.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)