01 lutego 2012

Cisza11

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Istoty z podziemnych światów

Kategoria: Sny i wizje

« Swięto 13 Serc Murzyn i fryzura »
Spiesze sie na przystanek autobusowy ,przebiegam przez ulice miedzy samochodami.Podjezdza autokar ..celnicy wybieraja pare osób w tym mnie i mojego znajomego .Wsiedliśmy do autokaru w którym siedzenia były na całą szerokość ,Bardzo sie cieszyłam na tą podróż...znajomy był wyraznie niezadowolony ,że i mnie wybrali;) Wznosimy się do góry ,ale nie za wysoko ,tak zeby można było ogladać okolice .Lecimy nad drogą ...poznaje tą droge ,mówie do znajomego ,żę to jest droga do mojego domu !widze piekne rabaty zasadzone ,kwiatami tłem są drzewa i kamienie .Przypominaja mi oazy na pustyni .Są rozmieszczone co jakis czas i sa to miejsca zamieszkane przez rozne "zyjatka " .Kazda jest inna ,ale bardzo podobna do poprzedniej .Podziwiam to jak ,sa zadbane i dochodze do wniosku ,że te zyjatka sa świetnymi projektantami-ogrodnikami.Rozumiem ,że sa to wejscia do ich podziemnych światów .Przy kazdej bramie stoją przedstawiciele danego garunku.Dobrze widze ,tylko pierwsza grupe istot..są to istoty małego wzrostu ,z duzymi kolczastymi głowami w niebieskich czapeczkach jak krasnoludki .
Staliśmy naprzeciw siebie w pewniej odległości ,pozwolili mi sie im przyjrzec ,ale czułam ,żę nie moge sie do nich zblizyć.Chciałam ,poznać kolejnych strazników nastepnych bram ,lecz zle oceniłam odległość i wpadłam w kolejną brame (chyba im coś zniszczyłam )kolejne istoty, przypominały mi małe kolczaste termity (moze dlatego ,że tak małe to ich nie widziałam :)..
Zostałam pokłuta wzdłuz nóg i rąk ..zostawiły mi w ciele linje malutkich igiełek .
Jesteśmy w pieknym ośrodku... wczasowym ? igły w moim ciele ,śa sygnałęm dla kolejnych stworzen ,że coś przeskrobałam ..wyciagam te igiełki uciekając .Gonią mnie, stworzenia przypominajace miniaturowe dinozaury z czerwonym paskiem na ogonach ;)...pozbyłam sie ostatniej igły ..dinozaury zawrociły .
Jestem w kuchni tego osrodka i razem z siostra przygotowujemy rozne potrawy ..tak piekne i tak egzotyczne ,że stwierdziłam do kogoś z boku ,iż nie miałam pojęcia ,że potrafie coś takiego zrobić .Czekamy na przybycie gości i rodziny .

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Swięto 13 Serc Murzyn i fryzura »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)