zdjęcie Autora

30 sierpnia 2011

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Japonia i tramwaj

Kategoria: Sny i wizje

« Kobiety przy stole Odkryta kanalizacja »
Byłem w Japonii. Czekałem na przystanku na tramwaj. Wsiadłem. Byłem z kobietą, ale to nie ta stara kobieta która siedzi na krzesełku. Ale to bardziej czułem niż widziałem. W tramwaju trzy osoby obce. Dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Mężczyzna siedzący za kobietą - europejczyk, gruby, z bardzo widocznym wąsem. Wciąż patrzył się na mnie. Bardzo dziwnie się czułem. Bo patrzył nie ukradkiem. Po prostu wlepiał się we mnie. Przed nim kobieta, Japonka. Stara ale jak to Japończycy - uśmiechnięta. Po drugiej stronie drugi mężczyzna. Japończyk. Rozmawiam z nim po polsku. Pytam ile ma lat. On na to 142. Wybucham śmiechem. Mówię, że to niemożliwe. On też się śmieje. Ale wciąż powtarza 142. Jest łysy, na głowie ma jakby blizny po złuszczonej skórze. 4 duże płaty jakby łuszczycy. Te płaty są fioletowe. Gdy się uśmiecha (bo wciąż się śmieje że mu nie wierzę) widzę zęby. Jak na 142 latka są w doskonałym stanie. Nie białe holywoodzkie, ale o normalnej barwie, widać odstępy między zębami, ale zęby są wszystkie. Potem idziemy do kierowcy kupić bilety. Okazuje się, że ten gruby mężczyzna który mi się przyglądał jest kierowcą i kasjerem. Kupujemy u niego bilety także na jakiś show. Wysiadam(my) z tramwaju.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Kobiety przy stole Odkryta kanalizacja »

komentarze

1. O jejku! to musiał • autor: Nierozpoznany#15472011-08-30 08:51:39

O jejku! to musiał się czuć tak staro! ja sie czułam najstarzej jak miałam 22 . To był prawdziwy koszmar:(( Jak ogladam swoje zdjecia to można nie zrozumieć.Przecież ładna byłam(tak mi się przynajmniej wydaje) czyli to wszystko kwestia poczucia.I w snach to wyłazi:)
[foto]

2. Starzec • autor: Kahuna2011-08-30 08:52:59

Absolutnie nie. Pomimo swojego wieku wyglądał na 70 lat... Wcale nie sprawiał wrażenia, że mu smutno z powodu 142 lat...

3. to o cos innego • autor: Nierozpoznany#15472011-08-30 08:56:09

to o cos innego chodzi. to ktos to napewno lepiej zinterpretuje. ja tez pomyslę

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)