20 września 2011

Rene

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Kamień z kryształami

Kategoria: Sny i wizje

« Lotnisko na planecie Ziemia, hotel-pociąg i zgubione ubrania łysy mężczyzna »
Pewien mężczyzna kupuje kamień w sklepie jubilerskim. Kamień wygląda jak jakiś typ piaskowca z rozchodzącymi się tęczowo ciemnymi plamami. Kamień jest rozcięty na pół i w samym centrum znajdują się maleńkie, przezroczyste, błyszczące kryształy, jak cekiny albo diamenty. Jestem zdziwiona, że chce kupić ten kamień, bo wiem, że mu się nie przelewa i powinien oszczędzać, a kamień wygląda na dość drogi. Mężczyzna z początku sam jest zdziwiony swoim zachowaniem, ale później przypomina sobie, jak jego ojciec kiedyś powiedział, że kiedy zbliżają się ciężkie czasy, trzeba się pozbywać srebra i złota, a kupować kamienie. Na końcu snu to ja jestem tym mężczyzną.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Lotnisko na planecie Ziemia, hotel-pociąg i zgubione ubrania łysy mężczyzna »

komentarze

1. złota bańka • autor: Nierozpoznany#61162011-09-20 16:05:14

Na rynkach finansowych od 11 lat tworzona jest bańka spekulacyjna na złocie. Z jednej strony jest to przedstawiane jako realna alternatywa do pieniądza papierowego i elektronicznego, jednak wartość złota nie wynika z użyteczności, tylko z ludzkiej chciwości i próżności.

Zwykły kamień, jak dla mnie, obrazuje tu wartość, która jest realna, trwała i użyteczna, a jednocześnie tak powszechna, że nie wzbudza chciwości czy zazdrości i nie muszę tych wartości zabezpieczać przed kradzieżą.

Bardzo inspirujący sen. Dziękuję.

2. Cieszę się, że Cię • autor: Nierozpoznany#55402011-09-20 22:21:16

Cieszę się, że Cię zainspirował :)

Pozdrawiam

3. piaskowiec w śnie • autor: Nierozpoznany#35272011-09-26 10:03:59

W tym śnie okazuje się, że to ty jesteś tym mężczyzną, który chce kupić kamień-piaskowiec, mimo iż mu się nie przelewa. Przy czym pozbywasz się złota i srebra i zaopatrujesz się w „zwykły” kamień. Ale to tylko pozory. Bo ten kamień- piaskowiec ma bardzo ważne i cenne właściwości. To jest wartościowy kamień, inaczej mówiąc skala bogata w kwarc oraz minerały. A skala to coś trwałego, naturalnego, to solidna podstawa. Myślę, że te wartości otrzymałaś od ojca (bo przypominasz sobie jego radę) może chodzić o miłość, poczucie bezpieczeństwa, pozytywne emocje w relacjach z mężczyznami. Masz to w sobie, bo zostały ci przekazane w formie wzoru, trzeba tylko sobie przypomnieć, odnaleźć go w sobie, a przypominasz sobie, bo kupujesz ten kamień- więc jest to krok na przód, to udana transakcja. Przy tych wartościach złoto i srebro jako błyskotki wypadają słabo. Myślę, że o tym jest ten sen o ponadczasowych wartościach, pozytywnych uczuciach w relacji kobieta-mężczyzna, którymi zostałaś obdarowana od ojca i to jest twoje bogactwo. Tak czuję ten sen.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)