zdjęcie Autora

21 sierpnia 2015

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Kłótnia z dobrym kolegą

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: mężczyznanapastnik

« Wąwóz w wapiennym wzgórzu Stara fabryka, magazyny i dwóch robotników »
Sen - jakby wyjęty z życia. Zadzwonił do mnie kolega, dla którego pracuję. W realnym życiu kolega jest ostatnio nie do zniesienia. Wiem, że sen był następstwem wczorajszej rozmowy na tematy służbowe. We śnie - najpierw dyskusja. Z mojej strony chęć załagodzenia sporu. Tłumaczenie, że sam tego chciał. On, coraz ostrzejszy ton. Potem krzyk. Ja również podniosłem wtedy głos. Powiedziałem, że takim sposobem nie dojdziemy do porozumienia. Odwróciłem się na pięcie, wsiadłem do auta i odjechałem. 

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2015-08-23)« Wąwóz w wapiennym wzgórzu Stara fabryka, magazyny i dwóch robotników »

komentarze

[foto]

1. W pewnym sensie proroczy sen • autor: Kahuna2015-08-21 20:51:35

Dziś, wydarzyła się ta rozmowa w realnym świecie. Kolega zadzwonił do mnie. Jej koniec był inny, choć stanowczy z mojej strony. Nie odwróciłem się na pięcie (tym bardziej, że rozmawialiśmy przez telefon) ale powiedziałem, że jego zachowanie jest nie do zaakceptowania. Jeśli tak chce dalej mnie traktować, to nie tędy droga. Poczułem się niesamowicie dobrze. Nie ze względu na drogę którą poszła rozmowa, ale ze względu na łatwość wyrażenia swojego zdania. Na "odgrodzenie się" tak, aby pozostawić dużo miejsca na własne odczucia i uczucia. Jeśli coś sprawia mi przykrość - mogę to powiedzieć! Mojej zagrody nie może nikt przekroczyć. To przesłanie tego snu. Czuję niesamowitą ulgę. 
[foto]

2. TAKIE SNY • autor: Radek Ziemic2015-08-23 15:06:55

właśnie zazwyczaj śnię. Zwyczajne, bez dna. (Aż mam ochotę powiedzieć: jak cały ja.) Ale do takiej asertywności jeszcze mi daleko. No ale powoli.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)