11 grudnia 2011

Aga

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Kobieta w błękicie

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: pies

« Wyjazd z męskim bagażem Ucieczka i córka »
Jestem w długiej błękitnej sukience, ma hafty, czuję się pięknie, robię makijaż przed lustrem, za chwilę ma odbyć się koncert, okazuje się jednak, ze koncertu nie będzie, schodzę więc schodami w dół. Schody są z czerwonego marmuru, w serpentynę w lewo. Goni mnie ktoś, ale ja się nim nie przejmuję, chce mnie zatrzymać. Mijam portiernie, dogania mnie i prosi żeby z nim wrócić, pokazuje mi swoje zdobione paznokcie-tipsy, ale to facet, nie chcę...

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Wyjazd z męskim bagażem Ucieczka i córka »

komentarze

1. blękitna sukienka • autor: Nierozpoznany#35272011-12-17 19:28:07

Ciekawy sen…Moje pierwsze skojarzenia są takie, że w realu nastąpiła zmiana (bo koncert został odwołany) Ale ta zmiana chyba pozytywna- masz komfort psychiczny, robisz makijaż sukienka błękitna –dla mnie to duchowość. Schodzisz czerwonymi schodami w dół , acha schody są z marmuru-może do wewnętrznej świątyni swojej jakim jest serce (skręcasz w lewo jak komora serca). Mijasz portiernię, ktoś chce cię zatrzymać- nie dajesz się, oznaka determinacji? Wyczuwasz jakiś fałsz, sztuczność ze strony faceta (tipsy-nienaturalność)Tak jakbyś słuchała podszeptów swego serca, które nie kłamie i nie da się zwieść….

2. Viki • autor: Nierozpoznany#2482011-12-28 00:18:44

Dziękuję za odzew. Prawdę mówiąc nie wiem co sądzić o tym śnie. Pomyślałam tylko, że lustro może być symbolem zaślepienia, ale jest też przedmiotem które coś nam o nas samych mówi, pokazuje nam naszą twarz.

3. lustro w śnie • autor: Nierozpoznany#35272011-12-28 08:07:33

Wiesz co wydaje mi się, że lustro pokazuje nasze odbicie, więc u ciebie jest chyba dobrze bo nie masz zniekształconej twarzy ani nic z tych rzeczy. Robisz makijaż, jesteś piękna i czujesz się komfortowo, więc kojarzę ten symbol pozytywnie. Tak mi się wydaje.

4. Ten sen • autor: Nierozpoznany#2482011-12-28 22:04:09

jest dobry, wiem, jest związany z jakąś częścią mnie, która się na coś decyduje, ten drugi jest związany z czymś innym, tam to opiszę.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)