zdjęcie Autora

08 marca 2012

Piotr Jaczewski

z cyklu: Okiem Hipnotyzera (odcinków: 299)

Kobiety - Boginie!

Kategoria: Techniki rozwoju

« Ciemna strona szamańskiego języka, czyli jak szukać bogów Boskie ciało cz. I »
Z okazji dnia kobiet, zdradzę wam panie, że wypełniacie definicję bogini!
Ergo: Kobieta = Bogini.
1.Pierwsze primo, to jesteście Nie-Ja i to w dodatku niepojętym: Jako chłop to nawet po kastracji(au! Z pół mózgu robi się ćwierć mózgu!) i długoterminowej terapii hormonalnej was nie zrozumiem. Z czego zresztą się bardzo cieszę:)
W dodatku przewyższacie mnie liczebnie i jesteście czynnikiem odwiecznym, a jak dowodzi seksmisja to również wiecznym czynnikiem silniejszym genetycznie i odpornościowo:

2. Jesteście siłą organizującą, łączącą, nadającą formę i ciało życiu. Nam wystarczyłoby pudełko z nicością i jakaś jaskinia, sami od biedy wymyślilibyśmy proces fermentacji.

3. Jesteście siłą testującą, próbującą, zmuszającą do wysiłku:Pozostaje czcić was i życzyć wszystkiego najlepszego! :)

Okiem Hipnotyzera: wstęp na końcu

Pisane do Taraki - Magazynu Rozwojowego:
W wypowiedziach różnych mistrzów, autorytetów kryją się zabiegi perswazyjne przemycające idee w sposób zmieniający percepcję i zachowanie.
Nie mam nic przeciwko tym ideom, wiele z nich jest pożyteczne, pomocne. Jestem tylko za świadomością tego, co nas do nich przekonuje, za myśleniem i świadomym decydowaniem się na podążanie za nimi i odkrywanie, co z tego możemy wynieść dla siebie.
Wiele z idei ma hipnotyczny wpływ. Tworzy struktury przy niewiedzy i braku uważności omijające czynnik krytyczny, świadomy i zmieniający percepcję tak, że powstają samospełniające się przepowiednie, doświadczenia je potwierdzające oraz zachowania, które dla naszych własnych celów życiowych są nonsensowne i bezużyteczne.
Inaczej: Otwórz Oczy! Myśl Racjonalnie! Odczuwaj w pełni to co się dzieje! Działaj świadomie planując swoje przeżycia!
Oczywiście, w moich wypowiedziach też się będą kryły zniekształcenia. Taka jest natura komunikacji. Najbardziej interesuje mnie jak komunikacja określa relację i obecne w niej sugestie co do zachowań i percepcji. Prawdziwość komunikatów, co do informacji o świecie czy o subiektywnych interpretacjach tego świata raczej pomijam.
Skupiam się na elementach hipnozy konwersacyjnej.


« Ciemna strona szamańskiego języka, czyli jak szukać bogów Boskie ciało cz. I »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)