zdjęcie Autora

20 sierpnia 2019

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Kobiety, piersi i moja nagość

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: kobietanagosenubranie

« Radziecki Krasnolud Mężczyźni przyszli z odwiedzinami »
To już druga noc, gdy śnią mi się kobiety, nagie o okrągłych piersiach. Wczoraj co prawda sen był z tych nieopisywalnych, ale były trzy kobiety, całość działa się w jakimś ogromnym budynku, znam ten budynek, chociaż nie wiem skąd. Sale, jakby szkoła, ale też jakby szpital. Trzy kobiety były nagie tylko w górnej części. Piersi, okrągłe, duże, chociaż nie przesadnie. Dzisiaj, podobnie, ale już bardziej opisywalnie. Przyjechałem nagi, swoim samochodem do domu mojej przyjaciółki. Wyszedł jej partner, bardzo zdziwiony, co ja tu robię i w jakim jestem stanie. Wpuścili mnie do środka. Adrian poszedł po jakieś ubrania, ja nie mogłem sobie przypomnieć dlaczego tu jestem, dlaczego jestem nagi. Wtedy przyjaciółka podniosła się, również była naga, okrągłe nagie piersi. W tym momencie uświadomiłem sobie (we śnie), że jestem tutaj, żeby opowiedzieć im o moim śnie. Ale ten sen właśnie się dział. Byłem bardzo zszokowany, wręcz płaczący z zaskoczenia, że robią dokładnie to, co w moim śnie we śnie. Podwójne zagłębienie snu. Adrian dał mi ubrania, a ja stałem nagi i wciąż powtarzałem, że nie mam pojęcia, jak to jest, skąd się tu wziąłem, bo to przecież scena z mojego snu. Nie był to, mimo nagości, sen erotyczny. Nie czułem podniecenia, nie patrzyłem na te kobiety jak na partnerki erotyczne. Dziwne sny. 

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2019-08-20)« Radziecki Krasnolud Mężczyźni przyszli z odwiedzinami »

komentarze

1. Trzy kobiety to prządki losu Kloto,Lachesis i Atropos • autor: Nierozpoznany#107452019-08-20 18:46:05

Trzy kobiety to Parki (Mojry), boginie przeznaczenia, prządki losu (Kloto, Lachesis,Atropos).Śniący uprzednio przekroczył granicę małej karmy ( 5/6 ) i wracając z góry znalazł się w szpitalu, szkole lub innym białym budynku z łóżkami. Boginie przeznaczenia to strażniczki które puszczają nas w dół do małej karmy. Nagość śniącego sugeruje że śniący był uprzednio na wyższych poziomach świadomości których być może nie zapamiętał. Zapamiętał jednak powrót i spotkanie z tymi strażniczkami. Ja też miewałem sny w których byłem nagi (nie erotyczne) ale wówczas spotykałem mężczyznę który jak sądzę był jakąś hipostazą Źródła/Boga. Zazwyczaj nago przekraczamy drugą granicę 8/9. Nagość to czystość i rozpuszczenie/wypalenie wszystkich naszych urojeń i cieni. O tych granicach szerzej pisał w Tarace Jarosław Bzoma -karty świadomości część I.   
[foto]

2. Splątanie i zagubienie • autor: Kahuna2019-08-20 20:08:11

Dziękuję za ten wpis. Bardzo ciekawy. Zgodzę się z tym, że nie pamiętałem we śnie, dlaczego przyjechałem nagi. Powtarzałem Adrianowi, że nie mam pojęcia co ja tu robię, skąd przyjechałem. Mówiłem, że coś jest ze mną nie tak. Byłem jak w amoku. 

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)