zdjęcie Autora

02 października 2012

Piotr Jaczewski

z cyklu: Okiem Hipnotyzera (odcinków: 299)

Kosmiczny spam channelingowy

Kategoria: Techniki rozwoju

« Trochę zachwytu nad Afrodytą! Wciągające bagienko Narcyzmu Sułtana-od-Herbaty »
Dziś zacznę od czegoś czego staram się nie robić. tj. przerzucenia tekstu pisanego gdzie indziej na Tarakę. Tekst świeżutki, więc mam nadzieję, że Wojtek wybaczy ;) A tak to leciało:

Tym razem będzie spojrzenie starego szamana. O channelingu. Co prawda o swoim spojrzeniu na channeling już pisałem np. Dlaczego nie ufam channelingowi? Ale dziś zmieniłem zdanie - dopadło mnie szamańskie olśnienie:)

Do tej pory sprawa wydawała się prosta. GIGO. Garbage In - Garbage Out. Śmieci do wnętrza - śmieci z wnętrza. Po ludzku:
Głupie pytanie - głupia odpowiedź.
pytanie "Jeżu, dlaczego jestem taki głupi?" pojawia się Jeżu i mówi jak każdy dobry kolega czy koleżanka "Ależ wcale nie jesteś taki głupi".

"OMG, Boże czemu nikt mnie nie rozumie i nie kocha, czego ze mnie taka trąba? - "cześć jestem archanioł Megatromba, przysłam mnie My god! O! Posłuchaj i zrozum jak dog i god kocha ciebie. My Darling".

"Dlaczego jestem taki nie ważny, dlaczego czuję nie moc?- "Cześć jestem król Jarosław Ważny, pokażę ci jaką moc posiadasz i dlaczego możesz czuć, że jesteś".

"Hellou! ja tu jestem. Czemu mnie szturchacie? Dlaczego nie mam prawa powiedzieć, co myślę i czuję?" - "Hellou, ja tu jestem i zdradzę Ci prawa mówiące tym poszturchiwaczom jak mają myśleć i jak się czuć"

"Jeju, dlaczego mam wypieki na twarzy, robię się czerwony mając zażądać coś od ludzi, a gdy ktoś na mnie krzyczy to zielenieję" - "Hello! Tu płomień zgromadzenia czerwonego spektrum zgromadzenia trybunów kosmosu, o to nadajemy ci rangę zielonego pasa cnoty, idź i wy-Krzycz nasze przesłanie, powiedz im dlaczego to test jakie ważne, że jeju!"

Krasnoludek GIGO to jeden z iluminatów władających tym światem ;)
I myślałem, że żeby go przechytrzyć i oswoić wystarczy zadawać mądre pytania. Takie typu:
czego jeszcze mógłbym się nauczyć?
jak można stać się kochającą osobą?
jak nauczyć się przemawiać publicznie na luzie?
"co jest dla mnie ważne? jak ku temu zmierzać? jak to chronić?"

A gdy zadajesz sobie i innym dobre pytania, to nie ważne z kim lub czym rozmawiasz. Z komputerem, terapeutą, chmurami czy krasnoludkiem.

Dziś dokonałem wielkiego odkrycia! Wiekopomnego odkrycia godnego Nobla i kilku innych poważnych nagród.
To wszystko wina telewizji i sieciowego spamu!
W dzisiejszych czasach za dużo lata fal radiowych: telewizyjnych reklam i internetowego spamu!
I ludzie bez dobrych FIREWALLI odbierają:
..Tu radio Jeż cie KOCHA. Makumba z somali prosi ciebie ważna massa o skromne MILION, 1000.000. Jesteś PIĘKNA, gdy używasz szminki x. Dziś historia jak jarosław stał się WAŻNY. W banku BCA ZAROBISZ... a teraz transmisja z naszego wiecu: PRZEBUDŹ SIĘ .."

Wygląda na to, że krasnoludek SPAM wykopał GIGO z tajnej rady iluminatów dzięki puszczalskiej siostrze REKLAMIE.

Jako szaman z 20 letnim doświadczeniem jestem tym faktem mocno zaniepokojony. GIGO był niesłychanie wrażliwy i współczujący i potrafił porozumieć się z każdym, tymczasem SPAM jest szczególnie NACHALNY i żądny władzy nad umysłem, duszą, duchem, ciałem, a jego siostra REKLAMA jest chwiejna emocjonalnie i szybko zmienia fronty. Obydwoje chcą totalnej władzy nad ludzkimi zachowaniami!

Proponuję małą uzdrawiającą medytację, zrób to szybko, sprawnie w ciągu góra 40 sekund i powtarzaj w miarę konieczności: 1.Wyraź sobie swój ulubiony antywirus, którego używasz jako samopomnażające się w twoim otoczeniu drobinki światła przybierające wciąż na sile. Żywe i silne duszki opiekuńcze: Avast! Awira! Kasperski! Avg! Norton! lub inne.
2. Wyobraź sobie, że przed tobą znajduje się wielki przycisk "DOWNLOAD FOR FREE" lub "UPDATE SECURITY" symbolizujący wszystkich tych, którzy cierpią z powodu działań spamu i reklamy, przed telewizorami, w sieci i odbierając bełkot z duchowej przestrzeni.
3. Wyciągnij rękę i najedź KOSMICZNYM WSZECHMOCNYM KURSOREM na ten przycisk.
4. Kliknij! :) zrób to fizycznie! Kliknij myszką sterującą kosmicznym wszechmocnym kursorem. i przez 15 sekund obserwuj jak dzięki temu twoje drobinki światła nasilają się, namnażają i wędrują po horyzont wzmacniając tych ze starszymi wersjami IS oraz chroniąc tych poszkodowanych niecnymi działaniami spama i jego siostry reklamy.
5. Kolejne 15 sekund obserwuj jak z przestrzeni przybywają do ciebie AKTUALIZACJE pozwalające tobie być bezpiecznym, radosnym i trzeźwo myślącym.
I apeluję!
Pomóżmy GIGO odzyskać władzę! GIGO cię potrzebuje! GIGO jest lojalny i odwdzięczy ci się za pomoc!
Chwalmy wielkiego - wielkiego jak na krasnoludka przystało - krasnoludka GIGO. Niech dalej rządzi światem!
Było już wielu iluminackich władców, ale GIGO w swoim szaleństwie władzy jest przewidywalny oraz często bywa hojny! Wynagradza swoich wyznawców!

CHWAŁA WIELKIEMU GIGO!

Okiem Hipnotyzera: wstęp na końcu

Pisane do Taraki - Magazynu Rozwojowego:
W wypowiedziach różnych mistrzów, autorytetów kryją się zabiegi perswazyjne przemycające idee w sposób zmieniający percepcję i zachowanie.
Nie mam nic przeciwko tym ideom, wiele z nich jest pożyteczne, pomocne. Jestem tylko za świadomością tego, co nas do nich przekonuje, za myśleniem i świadomym decydowaniem się na podążanie za nimi i odkrywanie, co z tego możemy wynieść dla siebie.
Wiele z idei ma hipnotyczny wpływ. Tworzy struktury przy niewiedzy i braku uważności omijające czynnik krytyczny, świadomy i zmieniający percepcję tak, że powstają samospełniające się przepowiednie, doświadczenia je potwierdzające oraz zachowania, które dla naszych własnych celów życiowych są nonsensowne i bezużyteczne.
Inaczej: Otwórz Oczy! Myśl Racjonalnie! Odczuwaj w pełni to co się dzieje! Działaj świadomie planując swoje przeżycia!
Oczywiście, w moich wypowiedziach też się będą kryły zniekształcenia. Taka jest natura komunikacji. Najbardziej interesuje mnie jak komunikacja określa relację i obecne w niej sugestie co do zachowań i percepcji. Prawdziwość komunikatów, co do informacji o świecie czy o subiektywnych interpretacjach tego świata raczej pomijam.
Skupiam się na elementach hipnozy konwersacyjnej.


« Trochę zachwytu nad Afrodytą! Wciągające bagienko Narcyzmu Sułtana-od-Herbaty »

komentarze

1. CHWAŁA WIELKIEMU GIGO! • autor: Nierozpoznany#66342012-10-02 10:47:39

CHWAŁA WIELKIEMU GIGO!

Albowiem:

 

"Ten system kul świadomych oraz system Algol są jednymi z ognisk operacji biegunów negatyw i pozytyw do wymiaru szóstego, gdzie kłębowiska myślowe nagatywu mają swe końcowe manifestacje. Negatyw jest zbyt słaby, by zdezintegrować kule świadome Jowisz, Saturn, Uran i Neptun, a co byłoby katastrofalne w skutkach dla tego układu kul. Niebawem zamieszczę charakterystykę kul zwanych gazowymi, gdyż jest to kwestia ściśle powiązana z tarciami polaryzacyjnymi w skali, jak to się określa, globalnej."

 

 

Tak... Wypada się zadumać nad ograniczeniem w perturbacji permutowanych aspektów jednowymiarowego algorytmu suponowanej matrycy w czwartej gęstości, która uniemożliwia wibracyjne dekodowanie i nie pozwala nam nabrać właściwej perspektywy semantycznej.

 

Dlatego ponawiam prośbę.

 

90uq409t38uq=

 

Jeszcze raz gorąco i serdecznie ZACHĘCAM.

 

u9dsvfa]09fb0

 

Wasz

Eksplorator siódmej gęstości pęku zielonych włókien w matrycy podniosłych artefaktów siódmego rzędu interpretacyjnej przestrzeni kultowego algorytmu w szóstej linii ewolucyjnej czwartej rasy podstawowej zbieżności wibracyjnego modelu awatara

 

Pan Huikunoken Ósmy Emoteptop Klawidalny

PS. Przestrzegam przed absolwentami kierunków kompozycji współczesnej, których ruch fonetyczny zwrotny figuruje w tonacji drugiej podmatrycy Wielkiego Multiwersu, skłaniając w zbieżnej percepcji do niezrównoważeń tonalnych w aspektach około limbicznych  siatek podstawowego przestrzału przyrostu geometrycznego!

9rgw9v-er] - zamiast popularnego zwrotu, zwanego przez istoty kolonialne piątego pliku drugiego włókna "emotem"/ wg  programu skanującego "paraklet paranoid"

(a co tam!) ;)

CHWAŁA WIELKIEMU GIGO!

Bzz.. bzz.. z zakończonego procesu defiguracji pomrocznej przy narzucającym się wspomnieniu optymalizacji redukcyjnej "Mydełko Fa Tra la la tra la la..."

[foto]

2. dziękujemy za przekaz • autor: Piotr Jaczewski2012-10-02 11:33:31

wsparcia dla wielkiego gigo :)
Ale ty się nie śmiej :P
To motyw frankensteina: It's Alive! It's Alive!

3. :) • autor: Nierozpoznany#66342012-10-02 12:33:34

Tutaj też jest nieźle. Najpierw ożył, a teraz grozi, że zabije. A wszyscy wysyłają do lekarza... ;)
[foto]

4. Dzięki • autor: Piotr Jaczewski2012-10-02 14:55:47

Jak będę szukał inspiracji, już wiem gdzie mocniej poszukać ;) I już prawie zapomniałem o reptilianach i innych takowych wiecznie żywych koncepcjach.
[foto]

5. Gigo i Spam • autor: Wojciech Jóźwiak2014-06-21 09:00:06

Hej, śp. Niedźwiedziu! Przeczytałem tę przypowieść sprzed dwóch lat, bo powołujesz się na nią w aktualnym "Tkanie słów. Sobowtór".
Pytanie brzmi:
Czym się właściwie różni Gigo (którego chwalisz) od Spamu (który potępiasz)?

z Uszanowaniem ----
[foto]

6. Simple • autor: Piotr Jaczewski2014-06-21 11:31:37

Czym się różni list od przyjaciela, którego zapytałeś o radę od korespondencji marketingowej  zapychającej skrzynkę?
A zostając w obrębie metafory, ale konkretyzując:
GIGO - to sposób działania naszego umysłu, koloryzująca, zniekształcająca funkcja pamięci, sugestywność naszych opowieści.
SPAM to sposób działania memów, czy sposób narzucania temu umysłowi określonych treści intensywną propagandą i subtelną manipulacją.
GIGO jest neutralny i z jego łask można korzystać(:)), za to (z definicji!) SPAM jest niechcianą korespondencją.
W pracy wewnętrznej można skorzystać z zadawania pytań postaciom (gigo) i to całkiem dobra metoda docierania do wewnętrznych treści. Za to wtedy, gdy to pisałem w sieci była aktywna fala mody na channeling, "prawo przyciągania" - dla mnie ewidentny SPAM, nie tylko kosmiczny :)
[foto]

7. Już rozumiem! • autor: Wojciech Jóźwiak2014-06-21 11:52:37

(Btw.: Tytuł tej notki jest cytatem, patrz: "koziolek-matolek/2-ksiega-przygod.php", na tamtej stronie ^F: "Już rozumiem!" -- Wyskoczy. :))

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)