Przejdź do Taraki mobilnej! - masz wąski ekran.
zdjęcie Autora

20 lutego 2009

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2446)

Krótkie epizody tej samej nocy

Kategoria: Sny i wizje

« Dwa zegary Wysokie góry »
W punktach będzie mi łatwiej
1. Śnił mi się kolega, w rzeczywistości znany dziennikarz polityczny z warszawy. Nie widziałem się z nim na żywo parę lat. Odpowiadał mi historię swojego małżeństwa. Tę prawdziwą, którą znam z rzeczywistości. 

2. Śnił mi się mój drugi kolega, były szef z firmy… też kontakt urwany, świetny programista samouk. We śnie mówił, że pracuje i mieszka we Wrocławiu. 

3. Śnił mi się ktoś… nie wiem kto to był, ale stworzył program do generowania trójwymiarowych oczu w pięknych pastelowych kolorach, które się nie tyle otwierały co budowały w powietrzu. Najprościej to opisać w ten sposób. Każdy pewnie widział domino day i obrazy które się tam pojawiają gdy klocki upadną. Mniej więcej to samo tylko że w powietrzu generowany był trójwymiarowy obraz.

4. Szedłem chodnikiem, ulica z prawej strony. Na drugim chodniku zaczęła się bójka, ale taka dziwna jakaś… ci ludzie bawili się tym, że się bili, rzucali butelkami itd. Uciekłem na skwerek zieleni, ukryłem się za krzakami obserwując zajście. Po wszystkim ludzie ci z uśmiechem zebrali się i poszli do pubu… przechodząc obok "moich" krzaków jeden z chłopaków przeprosił mnie, powiedział żebym się nie bał, ale oni po prostu tak się bawią. Że nic mi nie grozi i zaprosił mnie, w ramach rekompensaty za strach do pubu. Zgodziłem się i poszedłem… tam, zaczepiła mnie jedna z uczestniczek zajścia, bardzo seksowna i piękna… niestety jak zwykle w takich snach… obudziłem się.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Dwa zegary Wysokie góry »

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)